reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

krówka gratuluję udanego wyjazdu!!!!
uwielbiam morze, od 2-15 roku życia spędzałam każde wakacje nad morzem, a konkretnie w Świnoujściu (i tu tili od razu pomyślałam o Tobie, że też wcześniej się nie poznałyśmy na jakimś forum to może miałybyśmy okazję spotkać się w Świnoujściu) więc morze kojarzy mi się z najlepszymi latami mojego życia!
śliczne jesteście dziewczyny!!! a i oczywiście panów też macie bardzo przystojnych ;-)

anabelka no ba! podłogi też pomyję!!!! 8 lipca o godz 23.55 ubieram się w strój roboczy i minutę po północy zaczynam myć okna i podłogi!!!! :rofl2::cool2:
 
reklama
hehe 6 minut będziesz się ubierać hehe no tak powolutku bo brzusio przeszkadza w niektórych czynnościach hehe

dziewczyny taki okres dostałam że myślałam że to krwotok :szok: leje się i leje,pierwszy po połogu trwał 3 dni i był bezbolesny,teraz też szału nie ma ale leci i leci,w nocy miałam tampon i podpaskę i jeszcze musiałam zmieniać o 3 i potem o 7 znowu bo zalana byłam :szok:

krowko moja główkę sztywno trzyma gdy leży na brzuszku jak się ją trzyma by się podciągnęła to ta główka leci w tył,no ale to babka,Kuba sztywno trzymał już w wieku 2-3 tyg gdy go podciągnięto,miałam dzisiaj pojechać do gabinetu neurologa by wyprosić o termin ale nie pojadę bo się ze mnie leje a z 2 dzieciaków w taką pogodę z zarżniętym świniakiem w pochwie który krwawi i krwawi to nie dam rady :crazy: więc postaram się o tego lekarza którego miałam jako drugą opcję..
Ja jako matka zastrzeżeń nie mam co do rozwoju Julci,pomijam asymetrię główki która jest przez asymetrię ułożenia i to WNM bo to jest do wypracowania,reszta mi pasuje,tylko to czasami marudzenie bez wyraźnych oznak no ale mam nadzieję że to po prostu skoki.Rozpoznaje najbliższe osoby,zaczyna dostrzegać że ma rączki,nóżki i że coś można z nimi zrobić,chwyta już w rączki,zagaduje ,patrzy w oczy,w nocy wyciąga do mnie rączkę by jej dać palec do potrzymania hehe :-) tylko krótko śpi w dzień no ale w nocy śpi długo bo zasypia o 20-21 i śpi do 7 max 8 ale ma 2 przerwy na jedzenie,ale to wygląda jakby jadła przez sen bo nawet oczek nie otwiera :-) no a teraz muszę iść do wc bo znowu przeciekam,a jeszcze dzisiaj musimy jechać zapłacić za kuchnię i kupić zlew do kuchni bo jutro będą montować kuchnię i nie wiem ubiorę sobie chyba pieluchę Julki hehe

a co Ci krowko mała łysieje ? :-D :-)
 
Ostatnia edycja:
Anabelka mam dokladnir to samo!!!! Kuzwa za czasow mlodosci takiego nie mialam byl obfity ale teraz to jakas pomylka:/

Karola juz niedluuugo :*
 
u mnie kicha, pogoda do kitu, leje, noga mnie boli, gardło mnie boli, katar męczy- mam mega stresa, że będzie tak jak ostatnio, że zaczyna się od bólu gardła i kataru a skończy się na silnym zapaleniu zatok, antybiotyku i sterydzie. Ostatnio trzymało mnie ponad 2 tygodnie... Super wyląduje na porodówce mega chora, z kosmicznym bólem głowy i rwą kulszową... jeszcze mi tego brakuje jak by sam poród nie był wystarczająco stresujący :-:)-:)-:)-(

od ponad tygodnia nie mogę się dogadać z mężem, stwierdzam, że chyba mówimy w innych językach, kompletnie nie możemy się dogadać więc foch goni focha. Jak tak dalej pójdzie to nawet nie mam zamiaru mu dać znać, że się zaczęło i jadę na porodówkę :wściekła/y:
zamiast mnie wspierać to mąż ostatnio zawodzi mnie na każdym kroku... :-( teraz gdy zaczął dopadać mnie stres i potrzebuje wsparcia on się ode mnie odwraca... :-(

ale zasmęciłam :zawstydzona/y:
 
Anabelka- ja łysieję :-p:sorry2:
Anabelka, Kamila- no nie straszcie mnie takimi @! Proszę Was, bo się rozpłaczę chyba..
Karola- bo faceci tacy są. Może Twojego M, sytuacja zaczyna przerastać? Ty ciążę odczuwasz cała samą, mąż tylko pośrednio. Nie rozumie tego co się z Tobą dzieje i czego oczekujesz. Teraz potrzebujesz by ktoś Cię pogłaskał po główce i zapewnił, że będzie dobrze. jeśli on nie umie tego wyrazić to zgłoś się do najbliższej Ci osoby. Może troszkę Ci ulży i poczujesz się lepiej. A mąż, mam nadzieję, że się "odnajdzie" jak córka będzie na świecie! Trzymaj się i nie dawaj się fochom i chorobom!!!

Dziewczyny moja Ada od samego początku ma rzadkie kuki, żadnej treści że tak to ujmę. Teraz robi jedną porządną dziennie. Tak się zastanawiam czy to normalne czy nie. Mała dobrze przybiera na wadze, brzuszek nie boli i jest bardzo pogodna. Może powinnam się martwić?
 
Krowko a jak karmisz ? Jak piersia to normalne ..znaczy ze mala dobrze przyswaja pokarm ..prawie bez resztkowo ;) moj robil kupke raz na 10 dni nawet ;)

Anabelko ze mnie tez cieknie ...przez tydzien ; ( i @ co 21 dnia ..raz mialam po 28 ; (

Karola potozmawiaj z m... nie mozecie sie fochac bo przeciez dziecko zaraz sie rodzi ! Zdrowka ;)
 
a ja teraz miałam 4 tygodniowy cykl,dzisiaj nawet nie mam jak wyjść by jechać Kubie po chleb i resztę,na szczęście jeszcze jeden chlebek mam to jutro mogę pojechać może mniej poleci albo ktoś mi weźmie Julkę na te kilka godzin bo w 3 to nie dam rady,z Kubą wejdę wszędzie a tak to gdzie,pod wózkiem tamponicho będę zmieniać... ? hehe
póki co dalej ze mnie leci.Wczoraj przed wyjściem zmieniłam tampon,zajechaliśmy do brw,zapłaciliśmy resztę kasy za kuchnię bo już ją dostarczyli do sklepu wzięłam wizytówkę do montera,wyszliśmy podjechaliśmy obok ! do praktikera kupiliśmy zlew do kuchni i baterię i bul bul bul,no oczywiście przeciek już-ponad godzinę i mnie już zalewało :szok: masakra,na szybko kupilśmy coś w realu do picia,wychodzimy,jedziemy do domu,szykuję Julkę do kąpieli i znowu bul bul wyciek masakra
krowko​ Ty już miałaś okres po porodzie ?
 
reklama
Anabelka- nie miałam jeszcze,naprawdę przeraża mnie to co piszesz. Ja zawsze miałam dość obfite @, a jak miałaby jeszcze zwiększyć swoją objętość to załamka po całej linii.
 
Do góry