reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

hej ja mam reczny aventu, co prawda młody pije ladnie piers, ale sciagam jak np. w nocy mu się wydluzy sen a mi już pekaja, albo jak gdzies ide to m zostawiam mleko sciagniete dla tymka :tak:

anabelko ja mam 2 m-ce po porodzoie i waze 62 kg i waga stoi, jestem zalamana, bo chodze na aerobik nie jenm pieczywa, arbitrek po 40 min a tu jeszcze 10 kg mam do zrzucenia i tez mam oponke na brzuchu. wkurw jestem:wściekła/y:
 
reklama
hej ja mam reczny aventu, co prawda młody pije ladnie piers, ale sciagam jak np. w nocy mu się wydluzy sen a mi już pekaja, albo jak gdzies ide to m zostawiam mleko sciagniete dla tymka :tak:

anabelko ja mam 2 m-ce po porodzoie i waze 62 kg i waga stoi, jestem zalamana, bo chodze na aerobik nie jenm pieczywa, arbitrek po 40 min a tu jeszcze 10 kg mam do zrzucenia i tez mam oponke na brzuchu. wkurw jestem:wściekła/y:

można było się spodziewać oponki po kolejnej ciąży ale szczerze to nie sądziłam że będzie taka :-D z moją chyba coś się zaczyna dziać bo się trochę zmniejszyła,coś tam mi może zostać ale nie "ciążowy brzuch" hehe trochę z ud bym się chciała pozbyć a reszta może zostać,trochę kg mi nie zaszkodzi bo wysoka jestem i nie będzie widać :-)

ja też mam ręczny z aventu,dość szybko i sprawnie idzie odciąganie,też odciągać by zyskać trochę więcej czasu
No i przez moje 3 doby w szpitalu w domu działo się wiele,3 osoby remontowały a 4 sprzątały hehe :-) efekt taki że kuchnia pomalowana,dziura w ścianie jest,ścianka stoi i mała ma swój kącik,pokoje dzieciaków pomalowane,eh no narobili się w 3 dni,tzn w 2 bo jeden dzień wszystko wietrzono by nie było czuć farb
 
Ostatnia edycja:
heyy kochane kurcze ale tu mnie dawno nie było i jakie zmiany w wagoniku GRARATULACJEEEEEEE KOCHANE :):*:*:*:*

hmm co u nas aa młody rośnie jak na drożdżach chowa sie zajebiście bez noszenia na rekach sam zasypia oczywiście ze swoim usypiaczem za którego bym krocie dała po prostu rewelka hmm no jak dla mnie bo tez zalezy od dzieciaczka ale z tego co wiem to Tymek od Kasolka w miarę sie uspokaja:):) z siuisiakiem mieliśmy kłopocik bo kurcze mamusia taka delikatna no ale jak sie zawzięłam wiec mam nadzieje ze jest oki i ominie nas chirurg mój waży już koło 8 kg ciuszki juz 68/74 wkładane poprostu masakara :D:D:D:D:D::D:D:D:D
dalej na cycusiu ale tylko w lewym mam masakre w prawym hmm jest bo jest jakos lewy mu bardziej podchodzi. weszły juz soczki i deserki oraz kaszki i juz zaczyna przesypiać całe nocki bo tak to sie budził o 3 na cyca z tygodnia na tydzien i daje mamusiu pospać normalnie bez budzenia
 
Ostatnia edycja:
heyy kochane kurcze ale tu mnie dawno nie było i jakie zmiany w wagoniku GRARATULACJEEEEEEE KOCHANE :):*:*:*:*

hmm co u nas aa młody rośnie jak na drożdżach chowa sie zajebiście bez noszenia na rekach sam zasypia oczywiście ze swoim usypiaczem za którego bym krocie dała po prostu rewelka hmm no jak dla mnie bo tez zalezy od dzieciaczka ale z tego co wiem to Tymek od Kasolka w miarę sie uspokaja:):) z siuisiakiem mieliśmy kłopocik bo kurcze mamusia taka delikatna no ale jak sie zawzięłam wiec mam nadzieje ze jest oki i ominie nas chirurg mój waży już koło 8 kg ciuszki juz 68/74 wkładane poprostu masakara :D:D:D:D:D::D:D:D:D
dalej na cycusiu ale tylko w lewym mam masakre w prawym hmm jest bo jest jakos lewy mu bardziej podchodzi. weszły juz soczki i deserki oraz kaszki i juz zaczyna przesypiać całe nocki bo tak to sie budził o 3 na cyca z tygodnia na tydzien i daje mamusiu pospać normalnie bez budzenia

Twój już ma ponad 5 miesięcy :szok: ale ten czas leci :-)

Ja dzisiaj mam za sobą super noc,moja niunia zjadła przed 24 więc zanim poszłam spać potem po 4 i przed 8 i potem znowu poszła spać :-) wstałam wyspana jak nigdy :-)
 
Cześć dziewczyny ;) Pamiętacie mnie jeszcze? Kurcze, wieki mnie tu nie było....

Krówka, Anabelka - ogromne gratulacje!! :-) Piękne macie córeczki :tak:

Limonka
- to faktycznie sporego masz klocuszka :-D Moja 8-miesięczna ma pewnie podobną masę :-D

U nas w sumie dobrze. Mała jest w dalszym ciągu idealnym dzieckiem, ładnie je, przesypia noce, ma już 2 ząbki ;-) Śmiga na brzuchu po mieszkaniu ;-) Jaśko za to daje czadu za dwoje ;-) Postaram się zaglądać do Was częściej, pozdrawiamy :-)
 
mnie coś gardło boli od 2 dni i coś zaczynam łapać ale robię odwrotnie,specjalnie częściej małą nosze,w końcu karmie piersią to nie powinna się odemnie zarazić bo ładuje w nią przeciwciała :-D
Kuba prawi takie komplementy siostrze że czasami można się popłakać ze śmiechu :-) zachwycony,jak daję mleko w butelce to chce ją trzymać,kremem na pupie robi,całuje,przytula,za rączkę trzyma :-) i zero okazywania zazdrości.
 
krówka też słyszałam do tej Medeli elektrycznej, ma bardzo dobre opinie ale to wydatek min 430 zł :szok::szok::szok:

akuku no właśnie nie wiem jak to będzie po porodzie ale ten nawał jest jakoś w pierwszych dniach, tak? no niby nie wiem czy laktator będzie mi potrzebny ale jak będę miała ten nawał, zamówię laktator przez neta i będę czekać na niego kilka dni to pewnie cycory mi pękną do czasu aż on przyjdzie, laktator przyjdzie a nawał się skończy, hehe, znając przewrotność losu to tak właśnie będzie. :-)


kasoku, anabelka i co, jestescie zadowolone z tego ręcznego Aventa? bo właśnie nad nim się zastanawiam ale spotkałam się z opinią, że boleśnie zasysa pierś i że trzeba się sporo namachać, żeby ściagnąć pokarm. Potwierdzacie to, czy to jakieś bujdy wypisują w tych opiniach.


limonka fajnie, że się odezwałaś!!!! ale synuś Ci rośnie!!!! a co to za specjalny usypiacz?

domi juuupi!!! Ty też o nas nie zapomniałaś!!! super, że watek odżywa i wracają do nas dziewczyny, które są już Mamusiami z większym stażem!


limonka, domi- dawać nam tu foty swoich dzieciaczków, i to migiem!!!!


ciekawe co u Miciurki, Pandorki, Lorelain i Die perle :confused:




ps. jejku ale nam się pociąg krótki zrobił!!!!!!

JEZUSICKU, właśnie dotarło do mnie, że JA JESTEM NASTĘPNA w kolejce do rozpakowania się!!!! OMG!!!!!! :szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Karola - specjalnie dla Ciebie ;-) Moja Kluska :-)
DSC_1163.jpg To w zeszłym tygodniu, jak jeszcze było ciepło ;)

A jeśli chodzi o laktator, to ja też polecam kupić po porodzie. W szpitalu raczej mają taki sprzęt więc jakby był potrzebny, to można skorzystać ze szpitalnego i wysłać męża żeby kupił :-) I ja polecam Medela Mini Electric. Mam porównanie z ręcznym i na prawdę, elektryczny jest 100 razy wygodniejszy. A jak już nie będzie potrzebny, to można go sprzedać za całkiem niezłą kwotę więc wydatek częściowo się zwraca :tak:
 

Załączniki

  • DSC_1163.jpg
    DSC_1163.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 34
reklama
karola ja jestem zadowolona,bardzo szybko można odciągnąć mleko,bez bólu i sprawnie,a przyznam że pierwszy raz kupiłam laktator

Dziewczyny dzisiaj byłam wyciągnąć szew ach wrrr i jeszcze się okazało że mam pod skórą krwiaka :szok: moja gin musiała go przebić :szok: nie igłą i strzykawką,wbiła mi w szparę pomiędzy szyciem jakieś nożyce i się polało :-) ale mam spokój

domi piękna córeczka :-)

i moja,wyraźniejsze zdjęcie :-) przyłapana na uśmiechu w śnie
11mdqq1.jpg




A jeśli chodzi o laktator, to ja też polecam kupić po porodzie. W szpitalu raczej mają taki sprzęt więc jakby był potrzebny, to można skorzystać ze szpitalnego i wysłać męża żeby kupił :-) I ja polecam Medela Mini Electric. Mam porównanie z ręcznym i na prawdę, elektryczny jest 100 razy wygodniejszy. A jak już nie będzie potrzebny, to można go sprzedać za całkiem niezłą kwotę więc wydatek częściowo się zwraca :tak:

karola ja przy Kubie mialam duzo mleka wiec teraz nie obawialam sie ze nie bede miala wiec kupilam wczesniej,ale kupno po porodzie to dobry pomysl bo nie stracisz gdyby okazalo sie ze nie bedziesz miala bo roznie bywa,zobaczcie z mezem laktatory i wybierzcie i w razie czego on kupi gdy bedziesz potrzebowala
 
Ostatnia edycja:
Do góry