reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

A u mnie ok dziewczyny miały teraz wolne 2 dni od szkoły więc miałyśmy długi weekend ...malutki rośnie byliśmy na basenie bardzo mu się podobało ☺ ciągle coś źle jem bo go wysypuje .... przez to jest niespokojny ....pozdrawiam i życzę Wam laseczki miłego dzionka ☺
 
reklama
hop hop, dziewczynki co tam słychać?

anabelka jak Julka?
akuku Emiś się jakoś trzyma? widziałam na FB, że ząbkuje, ciężkie chwile przed Wami ale dacie radę!
kasoku gdzie się podziewasz kobitko? lata świetlne Cię już na wątku nie widziałam!
krówka to samo, na FB widzę, że żyjecie ale odzywać mi się tu na wątku bo inaczej nasz wątek pokryje się pajęczyną a wtedy to już mnie tu nie zobaczycie* (* nieuleczalna arachnofobia) :-D
tili racja, zanim się obejrzymy, Ellie będzie świętować roczek a moja Wiercipięta będzie miała 5 miesięcy.

a propo Wiercipięty to udało mi się znów nagrać brzuchowe wariactwo, zazwyczaj jest to niemożliwe bo impreza zaczyna się w nocy a tu proszę, imprezowiczka postanowiła trochę pogibać się w dzień :rolleyes:

[video=youtube;uqZxMfXLPkA]https://www.youtube.com/watch?v=uqZxMfXLPkA[/video]
 
Karola- super pamiatka! Małego grasownika masz w brzuszku :-)
Anabelka - teraz to już musi być dobrze!
Akuku - bezbolesnego ząbkowania!!!

A u nas wszystko dobrze, Ada rośnie jak na drozdzach. A najbardziej mnie rozwala jak w nocy idę do niej pół przytomna a ona mi takie cudne uśmiechy serwuje :-D
 
cześć dziewczynki :-)
Karola super taka pamiątka,ja z poprzedniej ciąży zachowałam tylko fotki,teraz też tylko fotki robiłam,a przyznam się po cichutku że brakuje mi takich figlów maluch w brzuchu ;-)

Julka ma się świetnie,dziwnie mi śpi ale chyba lepsza dzienna niż nocna męka hehe miała mały skok rozwojowy chyba i była upierdliwa :-D teraz od 2 dni znowu spokojna i zasypia o 20 i budzi się o 7 ale w tym czasie budzi się jedynie by zjeść i zasypia od razu,nawet oczek nie otwiera przy jedzeniu tylko buzię hehe a w dzień no cóż,na spacerze potrafi spać 3 godziny w domu to jest max 40 minut i się budzi.Ale gaduła z niej chociaż,jak ktoś do niej mówi wygląda jakby chciała od razu pełnym zdaniem odpowiedzieć hehe no i się przekonałam że każde dziecko jest inne pod względem sposobów na wyciszenie,pielęgnacje...u mojej najlepiej sprawdzają się chusteczki z penatena i częste zmienianie pieluch,sudocrem jakoś się u Julki nie sprawdził,wypryszczało jej pipkę i pośladki,a tak zmieniam często pieluchy,praktycznie po każdym siusiu i po każdej drzemce i pupka piękna i bez podrażnień :-)
ciemieniucha była-próbowałam różnych metod a najlepszą okazała się woda i zwykły płyn do kąpieli,w naszym przypadku penaten

no i wcisnęłam się w spodnie sprzed ciąży hehe
 
powiem Wam, że strach mnie obleciał... trzy Lipcówki już urodziły :szok::szok::szok::szok: jutro jest równo 30 dni jakie zostało mi do terminu porodu ale widzę, że ilość pozostałych dni ma tu niewielkie znaczenie, bo jak Dzidziuś stwierdzi, że to JUŻ to nie mamy za wiele do gadania.

ja mam dziś wrażenie, że jakoś bardziej mi mokro :confused: raz nawet znalazłam na bieliźnie takiego małego glutka, na czop zdecydowanie za małe ale może to jakiś fragment czopu, pojęcia nie mam :baffled: trochę mnie to zestresowało ale mam nadzieję, ze to nic nie znaczy i spokojnie dotoczę się w dwupaku do lipca! :tak::tak::tak:
 
Jejku Karola yo juz tuz tuz !!!!! Aaaa jak to tak szybko twoja ciaza zleciala co ??? Moha zr 3 razy dluzej...ale fakt slonie dluzej w ciaxy chodza ;)
W muare lekkiego rizwiazania zycze ;)
 
reklama
Karola może być 2 tyg przed i 2 tyg po i jest o terminie ale tutaj w de wywołują po 7 dniach twierdzą że każdy dzień dodatkowy niesie powikłania ...będzie dobrze nie stresuj się pozdrowienia ☺
 
Do góry