reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

I ty
Sorki za post pod postem ale z tel moge tylko jedna zdjecie dac.


Anabelko jeszcze chwila I corcia bedzie przy Tobie.

Karola zapraszam...ale ja jeszcze sie ucze. A materac mam
 
reklama
Anabelka za chwilke juz niedlugo i taaa daamm:) kurcze wyjatkowo mi sie twoja ciaza dluzy .. wydaje mi sie ze reszcie tam cyk i juz :) haha ale za chwilę kto wie..
 
hej,
akuku super to cudo :tak:
Anabelko no już prawie finisz :tak:

A ja niewyspana jestem przez Mlodego, rewelacyjnie sobie spi od 15 az do 20 i tak go musze wybudzać na kapanie, potem przysnie jeszcze do drugiej a po drugiej masakra...jak go przestawić żeby nie musiec wybudzać????
 
trochę przesuwać ten czas ale znowu będzie jakiś skok i może to nie wyjść,ale 5 godzin to ładnie,szkoda że od 20 tak nie śpi


Dziewczyny za tydzień 10 kwietnia idę do szpitala,cc 11 kwietnia a 12 będę mogła iść do domu jeśli będę miała siły :-)
To teraz będzie mi się dopiero dłużył ten czas
 
Anabelko wow juz za tydzien.

Kasoku tak jak Anabelka pksze stopniowo wydluzac czas miedzy spaniem..choc to ciezko ..jedyne co to moze obudz go o 18 zeby zasnal o 20 ..po kilku dniach sie przyzwyczai...

Moj Emil to tako slodziak ze bym go schrupala... w dzien ladnie spi...jak sie obudzi to sie śmieje. Na noc zasypia ok. 18-19 i spi do 4-5 ciurkiem w swoim lozeczku potem biore go do siebie i karmie na lezaco i tak zasypiamy i spimy do ok. 6-7 :)
Zyc nie umierac... jak skoki rozwojowe ma to wiecej na cycu wisi..badz dokarmiam moim zamrozonym mlekiem a ja maltretuje sie laktatorem by pobudzić ;)
 
Anabelko Alex byl tez taki grzeczny.. aza to Viki dal popalic za cala 3 hehe.
Wygodne macierzynstwo?? Ojj az tak pieknie nie mam ;) starszaki zawsze dodaja atrakcji i nie pozwalaja sie nudzic. Choc nie narzekam ;)
 
reklama
Do góry