reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Karola wiedziałam, ze dziewuszka, super,
kamilka super pannica już,
a u mnie...wczoraj przezylam maly horror i caly dzień przeplakalam, otoz dostałam list polecony z poradni leczenia wad noworodkow, jak z Mlodym wychodziłam ze szpitala po porodzie pobrali mu krew na dwie choroby genetyczne i wczoraj dostałam list, ze moje dziecko jest zagrozone choroba (ale nie wymienili skubani jaka choroba) i mam niezwłocznie się zglosic na drugi pobor krwi, wiec w trymiga do przychodni splakana jak bobr, pobrali Mlodemu krew i kazali czekac do dzisiaj do godziny czternastej, oczywiście poinformowali mnie co to za choroba genetyczna jakas Fenyloketonuria, jednym słowem mowiac miałam przesrana noc i dzisiejszy dzień do 14. Okazalo się,ze ma wyniki w normie i odsapnelam, ale od wczoraj nic nie jadlam, mam odruch wymiotny jak popatrze na jedzenie i ogolnie leb mi peka, to tyle.
 
reklama
tylko Ci w głowie namieszali pajace

ja dzisiaj byłam na kolejnych zakupach,piżamy w końcu kupiłam hehe :-) no i podpaski i takie tam duperele,no i weszliśmy z Kubą do sklepu z ubrankami dla dzieci,stwierdziłam że już go nie biorę na żadne zakupy jeśli będę kupować coś dla malucha :-) on jest gorszy niż ja,wszystko mu się podoba,co prawda gust ma ale umiaru nie ma hehe :-D :-) nawet rozmiarem dobrze się kierował bo powyżej 68 nie brał :-) no ale z ok 20 sztuk jakie mi wrzucił do koszyka kupiłam 9 :-)
 
kasoku no to najedliście się strachu, ech, nie zazdroszczę... no ale grunt, że koniec z końcem dobrze się skończyło!

anabelka pochwal się co kupiłaś :tak:
 
Kasoku to sie najadlas strachu...ale dobrze ze jednak sie pomylili.

Moj m znalazl prace na 6 tyg tylko ale zawsze cos. Niestety na nocki I 12 godzin pracy ale tak naprawde 14 go w domu nie ma a jak jest to spi..wiec ja sama z dziecmi non stop... najgorsze to pilnowanie zeby nie obudzili taty.. dzisiaj nie spie od 5... o 7 juz obiad mialam zrobiony..bo sprzatac I gotowac musze rano zeby m nie obudzic ..maskra na jakich obrotach jestem caly dzien.teraz wykozystalam czas kiedy karmie Emisia I pisze... zaraz jade z dziecmi na disco w szkole...oby Emis byl hrzeczny bo z rwguly wieczory sa lipne.

Emis juz wazy 5040! !! 1200 przec 3 tyg. Przybral.. hehe

Dobra juz musze uciekac
 
Kasoku to sie najadlas strachu...ale dobrze ze jednak sie pomylili.

Moj m znalazl prace na 6 tyg tylko ale zawsze cos. Niestety na nocki I 12 godzin pracy ale tak naprawde 14 go w domu nie ma a jak jest to spi..wiec ja sama z dziecmi non stop... najgorsze to pilnowanie zeby nie obudzili taty.. dzisiaj nie spie od 5... o 7 juz obiad mialam zrobiony..bo sprzatac I gotowac musze rano zeby m nie obudzic ..maskra na jakich obrotach jestem caly dzien.teraz wykozystalam czas kiedy karmie Emisia I pisze... zaraz jade z dziecmi na disco w szkole...oby Emis byl hrzeczny bo z rwguly wieczory sa lipne.

Emis juz wazy 5040! !! 1200 przec 3 tyg. Przybral.. hehe

Dobra juz musze uciekac

to sporo ale chyba 4040g a nie ponad 5kg :-D
pamiętam jak Kuba w pierwsze 6tyg przybrał 2 kg i to na samym cycu :-)

Zjadłam 3 pączki :-) w sklepach jakiś szał z tymi pączkami,masakra :-D

krowko co tam u Was,my rośniemy :-)

sgqv4m.jpg


34opow3.jpg


dzisiaj pierwszy raz od dawna przysnęłam w południe :-) robię się zmęczona i ociężała
 
A spadl do mniej niz 2800 bo w 3 dobie tyle mial a w 5 powini go zwazuc I nie zwazyli a ja w 6 dobie pokarm dostalam..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry