reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
Emalia GARTULUJE KOCHANA, TEMPKA LADNIE W GORE WIEC TAK MYSLALAM ZE SIE PODWOILA. TERAZ TRZYMAM KCIUKI BY MALUSZEK ZOSTAL DO 40 TYGODNIA.... INACZEJ BYC NIE MOZE KOCHANA !!!!! ZDROWKA I W MIALE LATWEJ CIAZY ZYCZE.

Ja dzis do naszej i tak malej lazienki wepchnelam przewijak z wanienka..na dolne polki polozylam paczki pampersow od 1 do 3 hahahaha, ale moge sie zabrac za pranie i prasowanie bo mam gdzie to ukladac tzn do szafy, bo oampersy w szafie zalegaly i inne takie...
W kazdym razie teraz sie obcieral o szafke i zlew z jednej strony a o przewijak z drugiej chcac skorzystac z toalety... pewnie wieczorem dzis bede ku...wowac ze co mi na leb padlo, ale musze sie przyzwyczaic a kilka tyg mi to zajmie.w sumie ja najbardziej cierpie na tym przemeblowaniu zreszta pokaze wam jak to wyglada teraz hehe.

Tak wiec ledwo wchodze i sie tam obkrecam, mam nadzieje ze juz sie duzo nie powieksze hehe
 

Załączniki

  • 20131109_154228.jpg
    20131109_154228.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 44
Emalia!!!!!!!!!!!!!!!!!! boze normalnie baby co ja z Wami mam!!
najpierw Karola, teraz TY kochana!!!

Gratuluje z calego serca:-D:-D:-D:-D:-D:-D spokojnej ciazy do samego konca :*
 
hehehehehehehe Akuku - jestes szalona :szok::szok::szok::-D:-D:-D

babo masz jeszcze tyle czasu lol - przeciez tam ledwo miejsca :-D

ja porozstawialam wczesniej ale mam w osobnym kaciku i nikomu nie przeszkadza :-D

ciekawe jak tam nasza Kamilka
 
No dobra, zostały dwa miejsca w pociągu (myślę, że Kamilka już w ramionach Hanię trzyma) na tą chwilę za nim się na świecie kolejne dzieciaczki pojawią.
To która teraz Smerfik czy Edytka??:-)
 
Emalia MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no, to kolejna zaciazona do pociagu wsiada, super.

Kamilka trzymam &&&&&&&&&za lekki porod.

Dzisiaj sie czuje srednio , slabo mi duszno caly dzien, chodze pije kawe, bo cisnienie tez nawala, aj uroki III trytmestru.
 
Tilli wystawilam przewijak by moc wylozyc ciuszki do szafy..ale jak to ogarne I znajde miejsce to jeszze przewijak schowamy.
Ta szafka po lewej stronoe bla na miejscu przewijka...m musial specjalnie dorabiac podstawki pod szafke bo mamy taki ala podest pod zlewem..wiec jak przelozyl szafke to ja przewijak hehehe.
W tygodniu zrobimy przemeblowanie w naszej sypialni o zobaczymy czy tam gdzies nie wepchne przewijaka.
Choc chyba wole miec ciasno w lazience niz w pokoju.
 
reklama
heyy dziewczyny my juz z Franulkiem w domku od czwartku narazie sie poznajemy dlatego mnie nie było a widze że tu kolejna zaciążonaa
EMALIAAAAAAAA GRATULACJEEEEEEEEEEE :) NUDNIASTEJ CIĄZY :):p

Ja dalej obolała jestem całe podwozie mnie targa mam nadzieje że szybko dojde do siebie bo ocipiec można jak sie siedzy tylko na jednym półdupku :( lub lezy cały czas
wczoraj i dziś spacerek zaliczony

nazywam sie 20131104_153835.jpg Franko Borys mam 60cm waże 3880kg i mam niebieskie oczka po tatusiu :) a po mamusi czarne włoski i dziurki w nosie :):):)
POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMOWE CIOCIE :):*
 

Załączniki

  • 20131104_153835.jpg
    20131104_153835.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 42
Do góry