reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

reklama
ailatan1987
Mam cykle 28 dniowe, do ostatniego miesiaca mialam idealne... W poprzednim miesiacu cykl trwal tylko 25 dni (to byl pierwszy cykl z testami owulacyjnymi) chyba bylam taka podekscytowana ze cos mi sie poprzestawialo:dry: Ten cykl powinnien byc w normie bo owulacja byla pozniej ...zobaczymy...mam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda ...:-)
 
Kto ma listę? Kto ma? Kto ma? jeszcze Ja :-) Wpiszcie mnie na testowanie ok 26 lipca bo to termin @. Pewnie zatestuję dużo wcześniej, jak zwykle ale nie miałam jeszcze owu wiec nie wiem dokładnie kiedy zacząć testy. Niech zostanie ten 26.07 narazie.
 
Malgonia1 4.07 @
Rybka33 5.07
Ewka358 7.07
elifit 8.07
Mika1986 8.07
19ania90 10.07
żabucha 11.07
karola1986 14.07
tamaguczi 20.07
benefica 21.07
AniołekBB 25.07
Nanncy 26.07
Susel 27.07
Tygryseczek 28.07
Fuma_Foch 29.07


Do juterka :-)
 
Dziś z rana zmierzyłam temperaturę, było 37,12, czyli teoretycznie jestem po owu (pół roku temu, przez pół roku mierzyłam regularnie tempurę, ale potem zaczęłam mocniej chorować i przestałam). Tego typu temperatury miałam właśnie po owu, więc zawirowania hormonalne jakieś się wkradły:wściekła/y:
 
A ja w dniu dzisiejszym spodziewałam się @ i ....
... oczywiście nie spóźniła się. W moim przypadku to dobrze, podreperuję się i wtedy będę starać ponownie :)
 
Hej laseczki....zaglądnęłam do Was...może mnie przyjmiecie :happy2:
Jestem na "starania wiosna/lato"
Widzę tu moje koleżanki Fumę i Aniołka...hello kochane :-D

To mój 4 cykl starań...do tej pory mierzyłam tempkę, sprawdzałam owu testami ,zerkałam na śluz...a teraz dałam sobie spokój...za dużo nerwów mnie to kosztuje !!!

Termin kolejnej @ mam 26 lipiec i zapewne wtedy będę wiedzieć czy nam się udało:-D

POZDRAWIAM PONIEDZIAŁKOWO !!!
 
A ja doszłam do wniosku, że czas najwyższy się wziąść za siebie.
Dopadł mnie straszny dołek....
Pewnie moja otyłość też się przyczynia do tego, że nie mogę zaciążyć :(
 
reklama
Doska, a ile czasu już bierzesz Dupka? czy to dopiero Twój pierwszy cykl z nim? Wiem, że czasem warto spróbować, mój Gin mówił, że najczęściej przyczyną niepłodności jest problem z zagnieżdżeniem i po prostu sprawdzał czy to u mnie zadziała po wywiadzie ze mną. Okazało się jednak, że nie pomogło, więc problem leży gdzie indziej...Ale wiem, że niektóre dziewczyny zachodziły odrazu po podaniu Dupka. NIe da się jednak ukryć, że powinny być zrobione najpierw badania hormonalne, żeby sprawdzić czy potrzebny jest taki lek a ja takich badań nie miałam.

teraz by był 4 miesiąc jak wezmę, generalnie w listopadzie odstawilam tabletki anty i mialam bardzo nieregularne @, czasami nawet po 50 pare dni, dlatego poszlam do gina a ten mi przepisal luteine podjezykowo (bralam tylko jeden raz) no i "od razu duphaston ktory mam brac w kazdym cyklu od 16-25 dnia. Teraz zaryzykuje i nie wezme go wcale i zobaczymy jak bedzie. Byc moze nie zachodze, poniewaz hamuje mi owulacje.

Dziewczyny, czytalam że wiesiołek sprawia że kobieta ma więcej śluzu płodnego, mam pytanie czy to się kupuje jakies tabletki czy herbatkę czy co ??

Ewka dopisz mnie proszę na listę na 20.07. wtedy powinnam @ dostać
 
Do góry