reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Dziewczyny byłam dzisiaj u nowej pani ginekolog.. Nic się nie dowiedziałam, powiedziała ze monitorowanie cyklu może zacząć po minimum roku starania a my staramy się 9 cykl teraz. Do tego zleciła mi badania za ponad 600zl 😰 Za 10 dni będę testować, owulacja według kalendarzyka 25.07 a wczoraj dziwne brązowe upławy 🤔
Hmm, może poszukaj innego lekarza,ja chodziłam na monitoring jakoś 3 miesiące jak się staraliśmy i lekarz nie miał z tym problemu tym bardziej że ma z tego kasę.. kupę kasy te badania, to co takiego zaleciła ?
 
reklama
Hmm, może poszukaj innego lekarza,ja chodziłam na monitoring jakoś 3 miesiące jak się staraliśmy i lekarz nie miał z tym problemu tym bardziej że ma z tego kasę.. kupę kasy te badania, to co takiego zaleciła ?

Ciagle szukam i mam coś pecha 😰
Większości nie zrozumiałam i nie mogę się doczytać nic nie wytłumaczyła. Toxo piane, tsh które miałam robione 3 miesiące temu, HIV 🤔🤦🏻‍♀️ cytologia i grupa krwi.. szok. Reszta z wymazu ale tak jak mówię, nie mogę odczytać
 
Cześć witam się i ja 😊 my się staramy z partnerem z przerwami od lutego. Ja mam pcos, problemy z prolaktyna ostatnio doszły. Nie wiem jak ze staraniem w tym cyklu, bo coś się u mnie dzieje, od tygodnia mam bóle jajnika, podbrzusza, odcinka lędźwiowego, jutro idę do gina sprawdzić co się dzieje. Trzymam za Was wszystkie kciuki 😊
 
Ja jakoś dzisiaj mam doła... Już mam zaplanowane powtórne badania krwi, hormony tarczycy, badania męża i później umówić się na wizytę do gina... 2.08 termin @, ból podbrzusza i jajnika nadal się pojawia dość często i nadal myślę, że okres przyjdzie wcześniej... zobaczymy. Szyjka stosunkowo twarda i nisko, także książkowa przed okresem 🙂 może te badania coś zmienią, bo już nie mam siły ☹
U mnie termin @ 01.08 zobaczymy czy przyjdzie. Dzisiaj miałam takie dziwne bóle. Jakby ktoś mi igły wbijał w brzuch po prawej stronie. Szyjka wysoko, że palcem dosięgnąć nie mogę. Do tego cała jakby spuchnięta i miękka. Ledwo palec włożyłam. Okaże się w sobotę.
Oby badania u Ciebie nie były potrzebne.
 
U mnie termin @ 01.08 zobaczymy czy przyjdzie. Dzisiaj miałam takie dziwne bóle. Jakby ktoś mi igły wbijał w brzuch po prawej stronie. Szyjka wysoko, że palcem dosięgnąć nie mogę. Do tego cała jakby spuchnięta i miękka. Ledwo palec włożyłam. Okaże się w sobotę.
Oby badania u Ciebie nie były potrzebne.
Opis szyjki brzmi obiecująco 🙂 już tu dzisiaj widziałam pozytywny test przy takim opisie szyjki 😁 trzymam kciuki !
 
reklama
Dziewczyny ja z pytaniem czy to możliwe.. We wtorek byłam na usg bo jestem po odstawieniu tabletek i bardzo bolał brzuch.. Pani doktor mówi żeby się nie nastawiać na owulacje ale w usg widziała pęcherzyk na prawym jajniku.. Potem w środę robiłam test owu i wyszedł jak dla mnie pozytywny, a czwartkowy wyszedł pozytywny.. Myślałam że owulacja będzie dzisiaj może w sobotę bo śluz i szyjka otwarta, a tu dzisiaj brak śluzu płodnego znowu kremowy.. Czy to możliwe że owulacja trwała u mnie 12-24h?? To pierwszy cykl po odstawieniu tabletek
 
Do góry