reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
anna2101 - zobaczysz, że u Ciebie też będzie ładna beta :-)

Nuuuśka- wiem, mówiłaś, ale ja panikara jestem i tyle. Ale powiem Tobie, że Ty jesteś taką pozytywną duszą na tym forum :-) potrafisz często podnieść na duchu :) dzięki

Szczerze powiem, że ciężko jest mi dalej uwierzyć.Tej nocy mało spałam, tysiące myśli w głowie i dziwne uczucię, że wiem, że na pewno u mnie w brzuszku coś sie dzieje. Sorry dziewczyny, że Was taak zanudzam, ale to moja pierwsza fasolka :-)

Uciekam na spacer, więc miłej niedzieli zyczę wszystkim :tak:
 
hej dziewczyny podczytuje Was i nawet pisalam kiedys ale nie wiem czy wyswietlilo mojego posta. My z mezem tez staramy sie o dzidziusia pierwsze proby poczatek kwietnia no i teraz pod koniec kwietnia znow, obcenie mam 19dc no i zadnych objawow ciazy i przeczucie ze nie udalo sie tym razem.
 
A jeszcze mam pytanie, dziewczyny , które maja juz dwie kreseczki, wiecie w jakie dni cyklu mogło dosjc do zapłodnienia.
 
tak czytam i czytam o tej tarczycy dziewczeta i glupieje.... bo nie wiem czy mam sie bac czy nie.... fakt ze wczesniej moje tsh wynosilo 8.018 przy normah (0.35-3.5) fakt ze sie lecze i to juz spadlo do 0.01 potem nie bralam lekow i znowu wzroslo do 0.12 czy to moze miec wplyw na to ze nie udaje sie zajsc w ciaze?? czy cos innego....
Szczerze powiedziawszy juz nie moge sie doczekac kiedy pojade dp PL skonsultuje sie z jakims lekarzem bo tu w angli jest taka lipa ze szok...

GRATULUJE betki ;) sliczna ;)
 
ja również gratuluje :) piekna chiwla.

A mam jeszcze pytanie skad wiecie kiedy jest owulacja, korzystacie z tych gotowach kalkulatorów dni plodnych na necie czy macie jakies inne sposoby? I jeszcze jedno czy jest moze jakas mamusia ktora ma coreczke a do zafasolkownia doszlo w iiny dc niz jak podaja ze najwieksze prawdpodobienstwo jest 10-13dc, albo 2 dni przed owu. Bo bardzo chciałabym coreczke, marzenie moje, mamy juz 4 letniego synka. który aktualnie ma jelitówke, mamusia sie nim opiekuje i zaglada na neta;-)
 
reklama
tygryseczek za niskie masz to tsh, dziwne że lekarz nie zmienił dawki homonów na mniejszą, skoro ta jest za silna i obniżyła poziom tsh prawie do zra. A jak t3 i t4, miałaś robione, w normie są? Taki poziom tsh może powodować trudności z zajściem w ciążę, generalnie najlepiej żeby tsh bylo miedzy 1 a 2 ale im bliżej 1 tym lepiej.
sylka11 owulację potwierdzisz tylko i wyłącznie monitoringiem usg. Wspomagająco oczywiście można wyznaczyć prawdopodobną owu dzięki obserwacjom śluzu, ewentualnie szyjki oraz pomiaru temperatury :-)
 
Do góry