reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

U nas jeszcze może byłoby ok, jakbym faktycznie miała te płodne w przyszłym tygodniu i chłop by sił nabrał. A chyba się zapowiada w tym tygodniu wiec ciężko 😞
Ja już raczej nastawiam się na życie we dwójkę, Ew. Ze zwierzakiem niż na to, ze uda nam się mieć rodzine
nie poddawaj się!
 
reklama
mój też się ostatnio nie garnie...tydzień temu właśnie był przeziębiony także sie nie tykał mnie a później przyszla @ i już dwa tygodnie albo lepiej celibat...
No mnie jest cholernie przykro, ze może akurat owulacja się przesunęła a on się złe czuje.. a gdyby było tak jak zawsze tzn za tydzień to może byłoby lepiej. Całe życie pod górkę
 
U mnie bez zmian, zaraz 2 miesiące bez okresu. Też już mam dosyć coraz bardziej. Jedyne co to miałam pozytywny test owulacyjny w sobotę czy niedzielę. Wiem że przy moim PCOS nie są one racze miarodajne, ale ciekawość wygrała🙈🙈 Dzisiaj pojawił się jakiś brązowy śluz na papierze, ale to pewnie okres się zbliża niedługo i tyle 😥
 
reklama
Dziewczyny sorki za pytanie jakich tutaj dużo, ale czy to jest już pik? U siebie ciężko mi zawsze zinterpretować i wymyślam😑
 

Załączniki

  • 8F354AA7-E609-4463-8560-586FC7F09C4F.jpeg
    8F354AA7-E609-4463-8560-586FC7F09C4F.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 86
Do góry