reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja miałam taki kryzys koło 2 urodzin. Wydawało mi się, że jest gorzej z każdym dniem, że się nigdy nie odstawi. Ale jednak przyszedł ten czas, bez płaczu, bez krzyku, na spokojnie ;)
Dziękuję Ci bardzo 😘😘 Tego właśnie potrzebowałam 😉 Nie chce robić czegoś kosztem jego 😒 I odnoszę dokładne takie samo wrażenie. Co do ilości karmień nie ale co do umiejętności upominania się o nie już zdecydowanie tak. Mam nadzieję, że u nas przyjdzie taki czas
 
reklama
U mnie @ w 20 dc... Nie wiem co się dzieje. Miałam ostatnio krótkie cykle 25dni. Ale ten to już masakra. Dalej KP. Nie wiem czy to ono tak działa. I nie wiem też co w tej sytuacji robic☹️☹️
Krótkie cykle czyli masz owulacje i zaraz później okres? Krótka faza lutealna wynika bezpośrednio z KP, też tak miałam.
 
Tak pik według testów środa, czwartek tydzień po w środę okres. Co to oznacza i co w takiej sytuacji zrobić?

Możesz czekać (z każdym cyklem faza lutealna może (ale nie musi) się wydłużać, ja miałam w pierwszym cyklu po porodzie 7 dniową a w drugim już ciążę więc faza się musiała wydłużyć do tych 11-12 dni - ale karmiłam tylko na noc już ), możesz ewentualnie spróbować z niepokalankiem który zmniejsza prolaktynę (co za tym idzie też produkcje mleka) i może wpłynąć na wydłużenie fazy lutealnej.
Są kobiety u których KP skutecznie hamuje płodność (mimo powrotu owulacji i okresu) właśnie przez wpływ na fazę lutealną i dopiero zakończenie KP definitywne wpływa na regulacje też fazy i realną możliwość zajścia w ciążę.
 
U mnie jakieś jaja 😂 w niedziele miałam pozytywny test owu clearblue (one pokazują pozytyw na dzień przed peakiem normalnie), no ale Rota i milion rzygów i myślałam że po ptakach. A dzisiaj mam piękny idealny owulacyjny śluz 🙄 może faktycznie się wszystko rozjechało przez choróbsko.
 
U mnie jakieś jaja 😂 w niedziele miałam pozytywny test owu clearblue (one pokazują pozytyw na dzień przed peakiem normalnie), no ale Rota i milion rzygów i myślałam że po ptakach. A dzisiaj mam piękny idealny owulacyjny śluz 🙄 może faktycznie się wszystko rozjechało przez choróbsko.
Ja teraz też 2 dniowe grypsko jakies a śluz az po nogach lecial 🤣🤣🤣serio aż sie wystraszylam jak wstałam. No a tu owulka 😛 więc musiał byc sex choć na trupa 🤣
 
reklama
Do góry