reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Mnie właśnie zaczął boleć jajnik ten z którego miałam mieć owulację. No ale dzisiaj jest 21dc i to raczej niemożliwe, że owulacja byłaby dopiero teraz. A jak na złość mamy gości, bo jutro robimy 2 latka synka i nie mamy jak zrobić dolewki😂
Zastanawiam się czy owu zawsze jest raz z prawego i raz z lewego jajnika czy można np mieć z lewego like razy pod rząd?

Bo z lewego miała ostatnio i teraz znowu lekko czuje właśnie lewy.. nie jest to ból ale powiedzmy że coś czuję 🤷🏽‍♀️ możliwe to?
 
Zastanawiam się czy owu zawsze jest raz z prawego i raz z lewego jajnika czy można np mieć z lewego like razy pod rząd?

Bo z lewego miała ostatnio i teraz znowu lekko czuje właśnie lewy.. nie jest to ból ale powiedzmy że coś czuję 🤷🏽‍♀️ możliwe to?
Mozna miec nawet tylko z 1 jajnika. Ja dopiwro w tamtym cyklu poczulam lewy jajnik a wczesniej pol roku caly czas prawy i akurat przypadkowy wizyta usg to nawet potwierdziła. Tak samo 1 (poroniona) i 2 ciaza cykl po niej byly z jednego jajnika.
 
Miałam w sumie tu nie zglądac jak w tym cyklu nie będzie starań ale jakoś się do was przyzwyczaiłam i czytam codziennie 🙈😂 u mnie już wiem cZwmu nic nie wyszło mimo owu i ostrych starań , mam tak skąpy okres ze endometrium musiało być bardzo liche i ot cała zagadka ;) w końcu przyjdzie cykl , ze się wszystko zgra 💪🏻
 
reklama
Do góry