reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Mnie właśnie zaczął boleć jajnik ten z którego miałam mieć owulację. No ale dzisiaj jest 21dc i to raczej niemożliwe, że owulacja byłaby dopiero teraz. A jak na złość mamy gości, bo jutro robimy 2 latka synka i nie mamy jak zrobić dolewki😂
Mnie dziś też boli jajnik, ten który bolał na owulacje. Okresu narazie nie mam, brzuch mnie pobolał ze 2 dni, uda i kostki też i narazie w sumie nic. Do niedzieli najpóźniej @ powinna przyjść. Dziś 13 dni po piku mam. Ale wciąż się nie łudzę na cokolwiek. Nie wiem czy mnie jakaś infekcja nie wzięła bo coś pieczenie czuję ehh.
 
Cześć dziewczyny ! Nie odzywałam się z miesiąc czasu bo dałam sobie trochę na luz z forum , ogólnie miałam zabiegany miesiąc , zaczęłam brać ovarin a mężowi kupiłam fertilman . Co gorsza nawet nie zauważyłam owulacji u siebie w tym grudniu , zawsze miałam śluz teraz nic .. wiec spisałam cykl na straty nie robiąc testów owu … ale…. Teoretycznie mam 27-29 dniowe cykle wiec dziś licząc 29 cykl byłoby 9 dni po. Od 2 dni mam bardzo dużo sluzu, zrobiłam teraz test nie sikając 3h i albo mi się zdaje albo coś tam widzę :o . Ale chyba sobie wkręcam bo nie wierze… to jest 7 cs . Wrzucialabym zdjęcie ale nawet nie wiem czy uchwycę na zdjęciu i czy coś zobaczycie…
 
Cześć dziewczyny ! Nie odzywałam się z miesiąc czasu bo dałam sobie trochę na luz z forum , ogólnie miałam zabiegany miesiąc , zaczęłam brać ovarin a mężowi kupiłam fertilman . Co gorsza nawet nie zauważyłam owulacji u siebie w tym grudniu , zawsze miałam śluz teraz nic .. wiec spisałam cykl na straty nie robiąc testów owu … ale…. Teoretycznie mam 27-29 dniowe cykle wiec dziś licząc 29 cykl byłoby 9 dni po. Od 2 dni mam bardzo dużo sluzu, zrobiłam teraz test nie sikając 3h i albo mi się zdaje albo coś tam widzę :o . Ale chyba sobie wkręcam bo nie wierze… to jest 7 cs . Wrzucialabym zdjęcie ale nawet nie wiem czy uchwycę na zdjęciu i czy coś zobaczycie…
Pokaż ♥️
 

Załączniki

  • 37D43966-C083-4689-BB3B-8A41AF85ECB3.jpeg
    37D43966-C083-4689-BB3B-8A41AF85ECB3.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry