reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Moja niestety pracuje w szpitalu do którego nie chcę trafić, a z tego do którego chcę niestety nie znam nikogo. No i ja nie chcę za bardzo leżeć w szpitalu generalnie
Rozumiem , rozumiem ;) moja jest z miasta 40km od mojego , a ta co wtedy się mna zajęła to w sumie byłam u niej dwa razy , właśnie z ta ciąża już , bo w sumie szukałam kogo kolwiek kto nie ma urlopu i akurat trafiłam na nią ;) młodziutka ale anioł nie kobieta . Choć z zdrowa ciąża bym do niej nie wróciła bo mam swoją z duuzo większym doświadczeniem . I wcale się nie dziwie , tez mega nie chciałam , zwłaszcza ze mam małe dziecko w domu ale była jak wspomniałam mega i przyjęła mnie rano , wypuściła wieczor :)
W każdym bądź razie zycze żeby sytuacja się unormowała 😘
 
reklama
Właśnie mam ból owulacyjny. Teoretycznie już 18dc bo 1 w nocy😅
Ja miałam ból owulacyjny w 14dc , kilka dni później plamienie implantacyjne, zrobiłam dwa dni później progesteron i wynik 0.09 🤣 Miałam dostać okresu którego nie dostałam za to dostałam sluzu płodnego przez 3 dni z rzędu jak białko jaja. Idę w piątek (31dc) zbadać progesteron czy rzeczywiście jednak była pozna owulacja wtedy co sluz płodny 😃 Mój organizm płata mi figle ostatnio.
 
U mnie czuję, że nic z tego. Dziś 9/10 dni po owu i test owulacyjny negatyw do potęgi (w ciąży ciemniały) a szyjka taka miekka. Okres za 4 dni. Co prawda nie mam bólu brzucha no ale wiem, że przyjdzie. Na bank. I wiecie co jest mi przykro. Z samego rana wyświetliło mi się na fb wpis jednej dziewczyny z takiej grupy staraczek. 7 ciąża. Ma pół roczne dziecko. Każda od strzała i każdą super znosiła. Bez przykrych historii. Mam powiem wam załamkę mimo, że nie robiłam jeszcze testu. Ale szyjka wczoraj miękka to nie wróży nic dobrego. Czekam zatem na 99.9% na okres w piątek.
 
U mnie czuję, że nic z tego. Dziś 9/10 dni po owu i test owulacyjny negatyw do potęgi (w ciąży ciemniały) a szyjka taka miekka. Okres za 4 dni. Co prawda nie mam bólu brzucha no ale wiem, że przyjdzie. Na bank. I wiecie co jest mi przykro. Z samego rana wyświetliło mi się na fb wpis jednej dziewczyny z takiej grupy staraczek. 7 ciąża. Ma pół roczne dziecko. Każda od strzała i każdą super znosiła. Bez przykrych historii. Mam powiem wam załamkę mimo, że nie robiłam jeszcze testu. Ale szyjka wczoraj miękka to nie wróży nic dobrego. Czekam zatem na 99.9% na okres w piątek.
Jak w piątek (jak ja ) to apka pokazuje mi 3 dni :) mi wczoraj tez było trochę smutno mimo, ze to dopiero początek starań , ale przypomniało mi się jak to było gdy o syna staraliśmy się półtorej roku 🙈
 
Jak w piątek (jak ja ) to apka pokazuje mi 3 dni :) mi wczoraj tez było trochę smutno mimo, ze to dopiero początek starań , ale przypomniało mi się jak to było gdy o syna staraliśmy się półtorej roku 🙈
U mnie to 2 cykl. Z 1 nie wyszło. Wiec poczatek ale zaczety od tragedii i widze, że dalej nie kolorowo. Ja mam kwiecien/maj laparoskopie a moj ma zrobic badania nasienia
 
reklama
U mnie od wczoraj dziwne plamienia. Czuję się okresowo, nie wiem co się dzieje. Nie miałam nigdy tak, żeby mi się tak rozkrecalo stopniowo. Zrobilam test dzisiaj bo już zglupialam - negatywny. Na inny nie liczyłam, ale nie wiem co to za plamienia, które @ nie przypominają.
 
Do góry