reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny, ja nie wytrzymałam i z góry przepraszam dziewczyny, z którymi miałam testować.
Zrobiłam test i jest plusik- co prawda super jasny i nie uchwycę tego na zdjęciu o 3 w nocy, ale chciałam wam powiedzieć. U mnie jest 8/9dpo, więc cieszę się, że w ogóle widać jakiś cień- test clearblue ten z plusikiem.
Nie robię sobie żadnych nadziei jeszcze, bo to naprawdę bardzo jasna kreseczka i wszystko może się wydarzyć. Mam do okresu 6 dni. Jeśli jutro rano będzie również pozytywny to pojadę na betę. Tylko że nie wiem czy na innych testach (bo mam tylko pinki juz) wyjdzie cokolwiek. Oby tylko nie była to fałszywa kreska znowu..
Graty!!! 😍❤️
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 ja dzisiaj dołączam znowu do staraczek 😁 według aplikacji ( nie robię testów owolacyjnych) od dzisiaj zaczynają się dni płodne, owolulacja wypada 17grudnia 😊 jeśli zaczniemy starania dzisiaj i będą trwać do 17 grudnia łącznie to myślicie ze testy mogę robić wcześniej niż 10dpo? 😊 Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi 😊 tak się zastanawiam czy jest sens czy nie 😊 I życzę wszystkim spokojnej niedzieli 💚☕🥧
 
Hej dziewczyny 😊 ja dzisiaj dołączam znowu do staraczek 😁 według aplikacji ( nie robię testów owolacyjnych) od dzisiaj zaczynają się dni płodne, owolulacja wypada 17grudnia 😊 jeśli zaczniemy starania dzisiaj i będą trwać do 17 grudnia łącznie to myślicie ze testy mogę robić wcześniej niż 10dpo? 😊 Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi 😊 tak się zastanawiam czy jest sens czy nie 😊 I życzę wszystkim spokojnej niedzieli 💚☕🥧
Ja dzisiaj zrobiłam 8/9dpo i jest jakaś tam kreska. Jutro powtórzę i zobaczymy.
 
Ja niestety wymeldowana z sierpniowych... Wyłapałam biochema... Wczoraj jednorazowe plamienie, a dziś już krwawienie które rozkręciło się na @ (pomimo porannego pozytywnego testu). Znalazłam laboratorium, które jest otwarte w niedzielę i niestety wynik bety jest dokładnie taki sam jak w piątek, a wynik proga jutro. Wszystko wydarzyło się na dość wczesnym etapie, więc podeszłam do wszystkiego na spokojnie. Z jednej strony cieszę się, że coś zaskoczyło po tylu miesiącach 🙂 Oby rok 2022 był szczęśliwy! 💐
 
Hej dziewczyny 😊 ja dzisiaj dołączam znowu do staraczek 😁 według aplikacji ( nie robię testów owolacyjnych) od dzisiaj zaczynają się dni płodne, owolulacja wypada 17grudnia 😊 jeśli zaczniemy starania dzisiaj i będą trwać do 17 grudnia łącznie to myślicie ze testy mogę robić wcześniej niż 10dpo? 😊 Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi 😊 tak się zastanawiam czy jest sens czy nie 😊 I życzę wszystkim spokojnej niedzieli 💚☕🥧

Dużo zależy jak do tego podchodzisz i na ile masz w 100% potwierdzoną owulację. Ogólnie do implantacji dochodzi po między 6 a 12 dniem po owulacji. Na wytworzenie odpowiedniej bety, którą złapie test czy badanie krwi potrzeba ok. 48h więc w teorii 8dni po owulacji można zacząć testować, ale nadal do tych 14dpo nie oznacza to, że negatyw to negatyw. Jeżeli umiesz podejść do tego na luzie i nie szkoda Ci kasy na testy to spoko. U mnie było tak, że niby podchodziłam na luzie, ale jak w 13dop miałam negatywy to już było mi smutno. Dopiero jakieś 18dpo (z tym, że nie miałam owulacji stwierdzonej w 100% więc możliwe, że to jednak było 16dpo) wyszła mi piękna kreska (beta prawie 100). Jak miałam betę 25 to ledwo kreskę było widać na teście
 
Od tygodnia biorę ten wiesiolek - 2 x dziennie 1 tabletka.
Dzisiaj zauważyłam trochę śluzu podbarwionego na brązowo?
Mialyscie może tak?
Zastanawiam się co to za plamienie, aktualnie 8dc. Także raczej po @ już.
 
reklama
Do góry