reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

No to super 😁 tylko szczerze nie spodziewałam się dzisiejszego piku, myślałam ze nawet się opóźni przez przeziębienie.
U Ciebie też będzie działane dzisiaj ? 😉
My to działamy regularnie zawsze jak tylko skończy mi się @ 😉😉 swoja droga aplikacja flo pokazała mi owulacje na wczoraj a aplikacja premum na poniedziałek i chyba właśnie ta druga prognoza się sprawdzi, ale asekuracyjnie do czwartku bedziemy dzialac, w czwartek ide do gina zerknąć a potem będziemy odpoczywać 🤣🤣🤣
 
reklama
My to działamy regularnie zawsze jak tylko skończy mi się @ 😉😉 swoja droga aplikacja flo pokazała mi owulacje na wczoraj a aplikacja premum na poniedziałek i chyba właśnie ta druga prognoza się sprawdzi, ale asekuracyjnie do czwartku bedziemy dzialac, w czwartek ide do gina zerknąć a potem będziemy odpoczywać 🤣🤣🤣
Mi znowu flo pokazuje na poniedziałek a premom na środę ale z dzisiejszego piku wynika ze owulacja będzie jutro.
My od 8dc co drugi dzień wiec może coś z tego wyniknie.
W każdym bądź razie powodzenia Ci życzę, oby się udało ☺️☺️☺️
 
Mi znowu flo pokazuje na poniedziałek a premom na środę ale z dzisiejszego piku wynika ze owulacja będzie jutro.
My od 8dc co drugi dzień wiec może coś z tego wyniknie.
W każdym bądź razie powodzenia Ci życzę, oby się udało ☺️☺️☺️
Licz 24-36h od piku, ja bardziej obstawiam u siebie poniedziałek

I oczywiście też trzymam kciuki !
 
Hej! Trochę mnie nie było, koniec roku i w pracy tyle, że nie wiem jak się nazywam 😁 ale ma to swoje plusy, nawet nie wiem kiedy mi czas zleciał, obecnie jestem w płodnych i czekam na owulkę. Teoretycznie powinna być jutro, ale chyba nic z tego. Choroba może przesunąć, prawda? Bo przeżyłam dopiero co grypę zycia 🤣

Co u Was? Która opuszcza grupę z dwoma kreseczkami? Na szybko zauwazylam, ze Ola 😀 graty ❤️ Trzymam kciuki za pozytywny przebieg!

Któraś jeszcze? :))
 
Dziewczyny, ja nie wytrzymałam i z góry przepraszam dziewczyny, z którymi miałam testować.
Zrobiłam test i jest plusik- co prawda super jasny i nie uchwycę tego na zdjęciu o 3 w nocy, ale chciałam wam powiedzieć. U mnie jest 8/9dpo, więc cieszę się, że w ogóle widać jakiś cień- test clearblue ten z plusikiem.
Nie robię sobie żadnych nadziei jeszcze, bo to naprawdę bardzo jasna kreseczka i wszystko może się wydarzyć. Mam do okresu 6 dni. Jeśli jutro rano będzie również pozytywny to pojadę na betę. Tylko że nie wiem czy na innych testach (bo mam tylko pinki juz) wyjdzie cokolwiek. Oby tylko nie była to fałszywa kreska znowu..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, ja nie wytrzymałam i z góry przepraszam dziewczyny, z którymi miałam testować.
Zrobiłam test i jest plusik- co prawda super jasny i nie uchwycę tego na zdjęciu o 3 w nocy, ale chciałam wam powiedzieć. U mnie jest 8/9dpo, więc cieszę się, że w ogóle widać jakiś cień- test clearblue ten z plusikiem.
Nie robię sobie żadnych nadziei jeszcze, bo to naprawdę bardzo jasna kreseczka i wszystko może się wydarzyć. Mam do okresu 6 dni. Jeśli jutro rano będzie również pozytywny to pojadę na betę. Tylko że nie wiem czy na innych testach (bo mam tylko pinki juz) wyjdzie cokolwiek. Oby tylko nie była to fałszywa kreska znowu..
Super 😍 pokaz poranny 💪🏻 I trzymam kciuki za betę :)
 
Do góry