reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Od tygodnia biorę ten wiesiolek - 2 x dziennie 1 tabletka.
Dzisiaj zauważyłam trochę śluzu podbarwionego na brązowo?
Mialyscie może tak?
Zastanawiam się co to za plamienie, aktualnie 8dc. Także raczej po @ już.
Mnie się tak czasem zdarza. Po ustąpieniu krwawienia pojawia sie lekko podbarwionym śluz, a później już normalny kolor. Szukałam kiedyś przyczyny, nie znalazłam. Usg było ok, hormony tez.
 
W sensie ze juz później sam sluz, tak?
Tak. Najpierw normalna miesiączka. Potem, kiedy pojawia się śluz (jeszcze niepłodny) to był taki lekko zabarwiony, a później ten sam śluz tylko juz w normalnej barwie. I potem plodny. Mam wrażenie, ze jakaś pomiesiączkowa resztka zabarwiła ten pierwszy śluz po okresie.
 
Kurde dziewczyny, chyba jednak wyląduje w staraczkach 2022. Owu miała być dzisiaj, w 19dc, ale testy negatywne. Miałam grypę, od czwartku w zasadzie wróciłam dopiero do żywych. Temperatura wysoka, a czytałam, że przy gorączce owulacja często nie występuje. Wiec chyba potwierdzę tę regułę. Słabo 😕
 
Kurde dziewczyny, chyba jednak wyląduje w staraczkach 2022. Owu miała być dzisiaj, w 19dc, ale testy negatywne. Miałam grypę, od czwartku w zasadzie wróciłam dopiero do żywych. Temperatura wysoka, a czytałam, że przy gorączce owulacja często nie występuje. Wiec chyba potwierdzę tę regułę. Słabo 😕
A może się przesunie ?
 
Tak. Najpierw normalna miesiączka. Potem, kiedy pojawia się śluz (jeszcze niepłodny) to był taki lekko zabarwiony, a później ten sam śluz tylko juz w normalnej barwie. I potem plodny. Mam wrażenie, ze jakaś pomiesiączkowa resztka zabarwiła ten pierwszy śluz po okresie.
To mam nadzieję że u mnie też tak będzie i nie jest to nic, czym można by się martwić.
 
Hej dziewczyny 😊 ja dzisiaj dołączam znowu do staraczek 😁 według aplikacji ( nie robię testów owolacyjnych) od dzisiaj zaczynają się dni płodne, owolulacja wypada 17grudnia 😊 jeśli zaczniemy starania dzisiaj i będą trwać do 17 grudnia łącznie to myślicie ze testy mogę robić wcześniej niż 10dpo? 😊 Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi 😊 tak się zastanawiam czy jest sens czy nie 😊 I życzę wszystkim spokojnej niedzieli 💚☕🥧
ja wolę wyczekać na co najmniej 2/3 dni przed spodziewaną @, bo jak zrobię za wcześnie i będzie biel, to będę jeszcze się łudzić, że może fail start i jeszcze jest nadzieja i tak się maltretuję i muszę kilka razy przezywać testowanie. A tak zacisnę zęby, zrobię test raz i mam jasność, brak złudzeń. Wypłaczę się w poduszkę, poprawię koronę i jestem gotowa na nowy cykl… 🤴
 
reklama
Do góry