reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Rety zrobiła się tutaj tak toksyczna atmosfera a przynajmniej względem mnie, że podziękuję za udział.
Tylko jak to przeżyje mój idol troll...przykre. 😉
Może wpadnę z wynikiem końcem tygodnia...ciao 🤗

Edit. według lekarza bardzo prawdopodobne, że coś z tego będzie. Miałam spore bóle brzucha i miałam wizytę na cito 😘😘
No co Ty, jedną frustratką się przejmujesz? Przecież cała reszta jest z Tobą i trzyma kciuki 😘🤞💚
 
reklama
Powiem jeszcze raz bo widze ze trzeba kilka razy
Przy 1 i 2 czulam objawy zagniezdzenia (przed jakakolwiek pozytywna beta).
Mialam bole podbrzusza, okropnie bolała mnie pachwina, kłucia w pochwie i pulsacje jajników także tak można czuć ciążę przed pozytywną betą ale nie są to objawy ciążowe a implantacyjne! 🙂
ale słuchaj, my wszyscy tu trzymamy kciuki za Ciebie itp ale tak jak wszystkie możemy się mylic odnosnie naszego ciała, dziewczyny powiedziały tylko swoje zdanie. Jeśli czujesz ze masz ciążowe objawy to super, oby to było to i w 100% się będziemy cieszyc jeśli tak będzie. Nikt nie podważa Twojej opinii i odczuć. Zastanawia mnie tylko skąd taka pewność i upartość, bo to prowadzi do tego ze jak ktos inny ma przeciwne zdanie (np z tym znakiem mniejszości) to się obruszasz i próbujesz wszystkim przemówić ze się mylą. Naprawdę wszystkie życzymy Ci dobrze, ale trochę wyluzuj bo nikt nie chce zle dla Ciebie, to forum dyskusyjne i po prostu dziewczyny wyrażają swoje zdanie :)
 
A ja mam pytanie z innej beczki - do dziewczyny które już były w ciąży- na jakim etapie powiedziałyście swoim partnerom o ciąży? I w jaki sposób? Zaraz po teście czy robiłyście betę dla potwierdzenia albo wogole dopiero po wizycie u lekarza ? Przygotowywalyscie coś specjalnego ? Czy tak po prostu? 😁
Ja wyszłam z pozytywnym testem z toalety i podeszłam do męża, pocałowałam go w czoło i powiedziałam "no cześć Tatuś". On już wiedział o co mi chodzi :)
 
Ale mój mąż wiedział że będę robiła na dniach test :D
No chyba, ze tak. Ale mój jest tak zawiany, ze mimo wszystko miałabym wątpliwości.
Ostatnio tutaj jak dziewczyny mi doradzamy żeby zrobić test bo miałam plamienia o okres nie przychodził i poszlam nagle wieczorem do apteki i powiedziałam mu ze po tampony to jak wróciłam to chciał koniecznie żebym mu je pokładają i podkładał przez szybkę w drzwiach bo „jaka dziwna bylam” chyba wtedy coś przeczuwał . Ale nic z tego 😞
 
A ja mam pytanie z innej beczki - do dziewczyny które już były w ciąży- na jakim etapie powiedziałyście swoim partnerom o ciąży? I w jaki sposób? Zaraz po teście czy robiłyście betę dla potwierdzenia albo wogole dopiero po wizycie u lekarza ? Przygotowywalyscie coś specjalnego ? Czy tak po prostu? 😁

Dwukrotnie zaraz po teście - tak marzyło mi się, żeby były jakieś fanfary ale nie umiałam inaczej.
Teraz planuję tylko zrobić niespodziankę z płcią dla męża i dzieci, zrobię jakieś boxy do otwierania.
A płeć poznamy szybko (ok. 10-11tc) bo będę robić test nifty lub sanco :)
 
Ja wysłałam zdjęcie testu hehe bo byłam akurat w Polsce załatwiać nowe dokumenty 🙈😅nie moglam wytrzymać z radości choć był dopiero cień. 3 dni później jak wróciłam pojechał podekscytowany po jeszcze jeden test i zobaczył na wlasne oczy dwie tłuste krechy 😁😁😁
 
reklama
Mój sam poszedł do łazienki sprawdzić wynik testu bo ja się bałam [emoji16] Więc dowiedział się pierwszy [emoji16]
A ja mam pytanie z innej beczki - do dziewczyny które już były w ciąży- na jakim etapie powiedziałyście swoim partnerom o ciąży? I w jaki sposób? Zaraz po teście czy robiłyście betę dla potwierdzenia albo wogole dopiero po wizycie u lekarza ? Przygotowywalyscie coś specjalnego ? Czy tak po prostu? [emoji16]
 
Do góry