reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Witam Was 😊🧡 ja miałam sen dzisiaj, że zaszłam w ciążę i nagle się budzę i przywitał mnie z rana okres 🤦‍♀️ woec moje wcześniejsze testy z Clearblue nie pomogły tzn wiem odczytywałam po czasie 😐 no nic w tym roku jest jeszcze jedna szansa że tak powiem 😁 staram się nie załamywać, ale już tak bardzo bym chciała 🤰 ale za Was trzymam kciuki mocno 😁
 
reklama
Mój test z poniedziałku [emoji16] zdj pierwsza , a z czwartku taki ( zdjęcie drugie )
Także może coś z tego będzie [emoji16][emoji16] trzymam kciuki
IMG_20211129_122055_183.jpeg
IMG_20211202_063645_716.jpeg
 
U mnie to dziwnie w tym miesiącu. Dziś 22dc, do czwartku zero objawów. Wczoraj jak wracałam z pracy złapał mnie okropny ból jajnika. Kłucie i mdłości. Tak jak na owulacje, ucieszyłam się nawet bo kiedyś miewałam takie bóle przy owu, no ale teoretycznie owulacje powinnam mieć tydzień temu a nie teraz. Cały tydzień miałam tem 36,4 dziś 36,6. Zazwyczaj w tym dniu cyklu miałam już podwyższona do 37 i tak zostawała do dnia @. Dziś już nie boli za to bardzo wysypało mi twarz więc pewnie miesiączka się zbliża a ból nie wiem z czego... Może zszedł stes z całego tygodnia w pracy.
 
@Lebkuchen_mum gratulacje! Dla mnie jest tam ewidentnie kreseczka, w poniedziałek biegłabym na betę jeżeli dasz radę.

U mnie biel, bielą pogania :) no ale nadal czekamy. Wczoraj sobie czytałam jakie bhcg miały dziewczyny, w różnych dniach po owu. I tak 10/11 często udawało się już złapać ciążę, bo beta była np. 4, albo nawet już 7. Ale testy ich kompletnie nie łapały :) także może mam jeszcze czas. Tym bardziej, że test z wczoraj i dzisiaj o czułości 25 :)
 
A ja mam pytanie może za bardzo nie wypada, jeśli uraże to przepraszam 😊 w dni płodne staracie się przez cały czas? Czy może co drugi dzień, chce powiedzieć mężowi że po okresie moim musi być w gotowości przez cały tydzień 😅 myślę że się ucieszy 😜
Moja szwagierka miała to szczęście że spróbowała raz i to w dni niepłodne i jej się udało 😅 moja przyjaciółka starała się też 3 cykle i też się jej udało z tym że oni próbowali cały czas w jej dni płodne 😊 jak to u was wygląda? 😊 Oczywiście nie chce wyjść na wścibską tylko tak z ciekawości, kto ma ochotę niech odpowie 😊
 
@Lebkuchen_mum gratulacje! Dla mnie jest tam ewidentnie kreseczka, w poniedziałek biegłabym na betę jeżeli dasz radę.

U mnie biel, bielą pogania :) no ale nadal czekamy. Wczoraj sobie czytałam jakie bhcg miały dziewczyny, w różnych dniach po owu. I tak 10/11 często udawało się już złapać ciążę, bo beta była np. 4, albo nawet już 7. Ale testy ich kompletnie nie łapały :) także może mam jeszcze czas. Tym bardziej, że test z wczoraj i dzisiaj o czułości 25 :)
Jutro powtorze ale w poniedzialek na pewno polece juz o 7 na bete 😂
Moze dlatego serum po raz 1 mnie poparzyło bo skóra jest wrażliwsza a cerę mam jak pupcia niemowlaka 🤔
Moj mi wmawial, że negatyw wiec myslalam że wyimaginowalam sobie ten cien
 
reklama
Jutro powtorze ale w poniedzialek na pewno polece juz o 7 na bete 😂
Moze dlatego serum po raz 1 mnie poparzyło bo skóra jest wrażliwsza a cerę mam jak pupcia niemowlaka 🤔
Moj mi wmawial, że negatyw wiec myslalam że wyimaginowalam sobie ten cien
Lebkuchen_mum informuj Nas jak sytuacja się rozwinie 😁 trzymam kciuki żeby jutro też pokazały się piękne dwie kreski 😁🥳
 
Do góry