reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
U mnie po wyschnięciu ściemniała ta kreska. Wiadomo po czasie się nie odczytuje ale w czasie odczytywania było to co wczesniej wstawiałam. Teraz tak to wygląda. Ale i tak nie wiem co mam myslec 😂
 

Załączniki

  • 20211204_084813.jpg
    20211204_084813.jpg
    802,5 KB · Wyświetleń: 110
Ej czekaj, to ty też chyba nie jesteś tu mile widziana bo ci się za szybko udało z tamtymi dzieciaczkami 😂😂😂
Co tam poronienie...przeciez zajsc w 1 cyklu to zbrodnia...nie wazne jaki bol sprawia strata
Ja się nie przejmuję takimi rzeczami, jak jej coś nie pasuje to niech napisze z prawdziwego konta, a nie dopiero założonego😅
Mogę się założyć, że jestem tutaj najmłodsza i dla mnie starta dziecka mając ledwo 18 lat była najgorszym doświadczeniem mojego życia, które pokazało mi na czym polega dorosłe życie. Nie dostałam od nikogo żadnego wsparcia tylko wyśmiewanie i pytania kiedy roniłam ile chcę mieć dzieci i jakiej płci, bo przecież jestem młoda, na pewno nie planowałam dziecka to można robić ze mnie idiotkę. Nawet własna rodzina udaje, że nigdy nie byłam w 1 ciąży, nawet jednego słowa pocieszenia nie usłyszałam.
Druga ciąża gdyby nie luteina, zatrzymywanie porodu, pessar i wieczne leżenie też byłaby stracona.
Zastanawiałam się długo czy wejsc na tę grupę, ale zauważyłam, że są tutaj same miłe osoby, wszyscy się wspierają i jest tak jakby rozmawiało się z przyjaciółkami. A takie osoby sprawiają, że inne kobiety boją się potem napisać. Szkoda, że nie rozumieją, że to grupa dla wsparcia, dzielenia się doświadczeniami i przede wszystkim do dzielenia się radością. Mi się udało-tobie też się uda. To daje mega radość, ale niektórzy nie rozumieją po co są takie grupy.
 
Generalnie wyszlo mi dzis cos takiego ale uznalam za negatyw...sama nie wiem...ogladam go i oglądam...jest podbarwiona przy brzegach na mocniejszy niebieski 🤔 ocencie. Znowu mam mocniejsze bole brzucha i cycek mnie strasznie zaczal bolec.(to te testy co ma byc tylko pionowa linia).
Moze sobie wkręcam że cos tam jest 😂😂😂
W nocy jak szlam siku to mialam napady zimna i spalam w szlafroku 🙈
Przecież jest kreseczka!
 
U mnie po wyschnięciu ściemniała ta kreska. Wiadomo po czasie się nie odczytuje ale w czasie odczytywania było to co wczesniej wstawiałam. Teraz tak to wygląda. Ale i tak nie wiem co mam myslec 😂
Ewidentnie dzidziuś 🙂. Jeszcze jak Ci jest zimno wieczorem to też potwierdza bo ja tak miałam i mam cały czas. W dzień jako tako a wieczorem mogłabym się schować pod dwie kołdry. Po cichu gratuluję i teraz najważniejsze żeby wszystko ładnie się rozwijało 😘😘
 
Ewidentnie dzidziuś 🙂. Jeszcze jak Ci jest zimno wieczorem to też potwierdza bo ja tak miałam i mam cały czas. W dzień jako tako a wieczorem mogłabym się schować pod dwie kołdry. Po cichu gratuluję i teraz najważniejsze żeby wszystko ładnie się rozwijało 😘😘
Teraz zaczęły mnie oblewać poty...z synem tak się pocilam na początku, że pachniałam jak szczur z kanałów i kapałam się 3-4x dziennie a i tak był dramat 😵‍💫
 
reklama
To może jednak nie zwariowałam 😂
Czasem się tak doszukuję, że cudem chcę coś zobaczyć. Moj sie smieje i mowi, że dla niego nic nie ma tam
Ja się nie przejmuję takimi rzeczami, jak jej coś nie pasuje to niech napisze z prawdziwego konta, a nie dopiero założonego😅
Mogę się założyć, że jestem tutaj najmłodsza i dla mnie starta dziecka mając ledwo 18 lat była najgorszym doświadczeniem mojego życia, które pokazało mi na czym polega dorosłe życie. Nie dostałam od nikogo żadnego wsparcia tylko wyśmiewanie i pytania kiedy roniłam ile chcę mieć dzieci i jakiej płci, bo przecież jestem młoda, na pewno nie planowałam dziecka to można robić ze mnie idiotkę. Nawet własna rodzina udaje, że nigdy nie byłam w 1 ciąży, nawet jednego słowa pocieszenia nie usłyszałam.
Druga ciąża gdyby nie luteina, zatrzymywanie porodu, pessar i wieczne leżenie też byłaby stracona.
Zastanawiałam się długo czy wejsc na tę grupę, ale zauważyłam, że są tutaj same miłe osoby, wszyscy się wspierają i jest tak jakby rozmawiało się z przyjaciółkami. A takie osoby sprawiają, że inne kobiety boją się potem napisać. Szkoda, że nie rozumieją, że to grupa dla wsparcia, dzielenia się doświadczeniami i przede wszystkim do dzielenia się radością. Mi się udało-tobie też się uda. To daje mega radość, ale niektórzy nie rozumieją po co są takie grupy.
Chciałam dać ❤️ Ale mam tak zgrabne palce, ze wcisnęłam jakieś inne pierdoly 😂
 
Do góry