reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny, ja już nie wytrzymam. Znowu mnie kłuje jajnik lewy. Codziennie. Jutro będzie 8 dzień. To jest taki dyskomfort ze jak mnie dopadnie to po prostu nie chce robić nic 😂 zaczynam się stresować. Nie mogę się już doczekać testowania…
 
reklama
Hej! Ja staram się z mężem o dzidzie jakieś 5 miesięcy, dzisiaj rano robiłam test ale nie wiem czy mam się z czego cieszyć 🙄 bo wyszedł on po czasie i jest z firmy a clearblue może ktoś coś wie jak te testy działają czy komuś sprawdził się wynik że tak powiem po czasie? 😁 Proszę dajcie znać 😁 dodam, że okres powinnam mieć wczoraj, ale pobolewa mnie już jakoś z 6 dni brzuch jakbym miała właśnie dostać okres, co do śluzu to jest żółty, obecnie jestem w Niemczech i nie mam możliwości iść na krew luz do ginekologa, poza tym myślę że jest to za wcześnie 😊 cykle mam regularne 28-dniowe, poniżej zdjęcie testu
tu fabryczna na 100%
 
Dziewczyny, ja już nie wytrzymam. Znowu mnie kłuje jajnik lewy. Codziennie. Jutro będzie 8 dzień. To jest taki dyskomfort ze jak mnie dopadnie to po prostu nie chce robić nic [emoji23] zaczynam się stresować. Nie mogę się już doczekać testowania…
Jeszcze troche [emoji87][emoji87]
 
Dziewczyny, ja już nie wytrzymam. Znowu mnie kłuje jajnik lewy. Codziennie. Jutro będzie 8 dzień. To jest taki dyskomfort ze jak mnie dopadnie to po prostu nie chce robić nic 😂 zaczynam się stresować. Nie mogę się już doczekać testowania…
Kiedy testujesz ? Ja to co najwyżej owulacyjne mogę robić za kilka dni 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry