reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

Hej,
Dziewczyny z ciekawości, kiedy u Was wjeżdza PMS? Dziś 16 dzień cyklu i jakiś 3-4 dzień po owulacji i jestem wściekła od rana jak osa bez większego powodu, wczoraj też zaczęły się humorki, a do tego rano pobolewał mnie lekko brzuch dołem :mad:
 
reklama
Hej,
Dziewczyny z ciekawości, kiedy u Was wjeżdza PMS? Dziś 16 dzień cyklu i jakiś 3-4 dzień po owulacji i jestem wściekła od rana jak osa bez większego powodu, wczoraj też zaczęły się humorki, a do tego rano pobolewał mnie lekko brzuch dołem :mad:
Mi się okres zaczął wczoraj i dwa dni wstecz zaczął boleć mnie brzuch i stałam się drażliwa☹️
 
Ja w tym miesiącu mam wrażenie jakbym swojego ciała nie znała... najpierw jakies plamienie potem jakies uklucia jajnika przez kilka sekund.
Zwykle na owu zwijam sie tak mnie jajnik nawala... ale może cos bylo nie tak skoro 10 msc nie wypał... ahh nie wiem juz sama. Musze zadzwonic do ginka zapytac o moje wyniki ktore robilam ostatnio
 
Hej,
Dziewczyny z ciekawości, kiedy u Was wjeżdza PMS? Dziś 16 dzień cyklu i jakiś 3-4 dzień po owulacji i jestem wściekła od rana jak osa bez większego powodu, wczoraj też zaczęły się humorki, a do tego rano pobolewał mnie lekko brzuch dołem :mad:
Mi się zaczyna ok. tygodnia po owu, a tydzień przed okresem. Głównie PMS idzie mi w cycki xD
 
Mi się zaczyna ok. tygodnia po owu, a tydzień przed okresem. Głównie PMS idzie mi w cycki xD
Moje cycki są bolesne już w trakcie owu, czyli generalnie przez połowę miesiąca. Ale mam typowo gruczołową budowę piersi więc niestety taki urok. Do tego przerost tkanki i tendencje do tworzenia się guzków :mad:
 
Hej,
Dziewczyny z ciekawości, kiedy u Was wjeżdza PMS? Dziś 16 dzień cyklu i jakiś 3-4 dzień po owulacji i jestem wściekła od rana jak osa bez większego powodu, wczoraj też zaczęły się humorki, a do tego rano pobolewał mnie lekko brzuch dołem :mad:

Ciężko mi powiedzieć, bo jestem wredną s**ką codziennie :D
 
Hej,
Dziewczyny z ciekawości, kiedy u Was wjeżdza PMS? Dziś 16 dzień cyklu i jakiś 3-4 dzień po owulacji i jestem wściekła od rana jak osa bez większego powodu, wczoraj też zaczęły się humorki, a do tego rano pobolewał mnie lekko brzuch dołem :mad:
U mnie różnie, jak wiatr zawieje, czasem dwa tyg przed a czasem kilka dni. Teraz np jestem 3 Dni po okresie a mam nerwy większe niż przed i w trakcie i płaczliwa jestem 🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny ;) jakiś czas mnie tu nie było. Mam pytanie. Kończę drugie opakowanie Ovarinu. Wcześniej po ciąży w ogóle nie odczuwałam owulacji. Śluzu płodnego prawie nie było.
Wczoraj w trakcie owulacji aż zwijałam się z bólu. Trwało to koło 20 minut. Któraś też tak ma?
 
reklama
Do góry