reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

Hej dziewczyny ;) jakiś czas mnie tu nie było. Mam pytanie. Kończę drugie opakowanie Ovarinu. Wcześniej po ciąży w ogóle nie odczuwałam owulacji. Śluzu płodnego prawie nie było.
Wczoraj w trakcie owulacji aż zwijałam się z bólu. Trwało to koło 20 minut. Któraś też tak ma?
Aaa ja ci odpisalam wczesniej ale ja ovarinu nie bralam 😅
 
reklama
Kurde a ja nie wiem...znowu lipa ze sluzem. Nawet acc optima pije bo podobno extra. Wiesiolek i glutek z siemienia też są a śluzu było tylko trochę ostatnio co podplamiłam a tak nic nie ma. Susza, że aż w nocy skrzypiało 😆 serio...
Nie jest to z mojej strony powód do niepokoju jeśli chodzi o przeszkode w staraniach bo jak zaszłam w ciążę 1 i 2 było to samo ale jest mega dyskomfort a nie chce używać jakiś płyników żeby nie zaszkodzić
 
Kurde a ja nie wiem...znowu lipa ze sluzem. Nawet acc optima pije bo podobno extra. Wiesiolek i glutek z siemienia też są a śluzu było tylko trochę ostatnio co podplamiłam a tak nic nie ma. Susza, że aż w nocy skrzypiało 😆 serio...
Nie jest to z mojej strony powód do niepokoju jeśli chodzi o przeszkode w staraniach bo jak zaszłam w ciążę 1 i 2 było to samo ale jest mega dyskomfort a nie chce używać jakiś płyników żeby nie zaszkodzić
U mnie właśnie się poprawiło. Wcześniej był tylko jeden dzień i to nie za dużo, a teraz jednak jest go trochę więcej i kilka dni występuje :)
 
U mnie tak z tydzień przed okresem najpierw mnie boli głowa przez 2 -3 dni. Okropne cmienie nie pomaga mi żadna tabletka. Kiedyś np nie mogłam spać przez kilka nocy. Później mam uderzenia gorąca, wkurza mnie wszytsko i płacze bez powodu. Ale to wszystko zależy od miesiąca nie w każdym tak mam.
Ja płacze w każdym 😀 i wkurzają mnie pierdoly, i że mam ochotę coś zjeść ale umiem określić co wiec chodzę zła jak osa 😂
 
Hej dziewczyny ;) jakiś czas mnie tu nie było. Mam pytanie. Kończę drugie opakowanie Ovarinu. Wcześniej po ciąży w ogóle nie odczuwałam owulacji. Śluzu płodnego prawie nie było.
Wczoraj w trakcie owulacji aż zwijałam się z bólu. Trwało to koło 20 minut. Któraś też tak ma?
Ja tak mam zawsze. W tym miesiącu było to wyjątkowo bolesne😅
 
reklama
Do góry