reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Obstawiam ciążową.
Cień to miałam ja! Aż ci pokażę. Tylko uprzedzam trzeba na maxa podjaśnić ekran, ubrać okulary i się wpatrzeć. Tu ma być plus. W pionie jest taka kreseczka jak szpileczka. Następnego dnia beta była niecałe 19 😊

Ja gdzieś kiedyś czytałam, że nieoficjalnie te testy mają bardzo niską czułość (poniżej 10) i najszybciej wyłapują ciąże
 
Witam. Ja również staram się od 2 lat, miałam dużo badań okazało się że mam wrogi śluz i w tym miesiącu miałam podchodzić do inseminacji. Zrobiłam badania potrzebne i wszystko ok po za cytomegalia
Wyszło mi IGg 227 iGm 2,23 norma dodatni od 1.0
Wizyta w środę I trochę sie nie pokoje jak to teraz będzie. Może ktoś miał podobne doświadczenie z tą cytomegalia ? 🥺

Ja miałam w pierwszej ciąży - ale nie wiem jak to się ma do inseminacji
Na chłopski rozum, ja bym raczej nie podeszła
 

Załączniki

  • Screenshot_20211031-201008_Drive.jpg
    Screenshot_20211031-201008_Drive.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry