reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziękuję bardzo :) A co sądzicie o Bobo testach?

Wiesz ja myślę, że każdy test może pokazać biochemiczną czy kreskę testową. Myślę, że ciężko tu mówić o lepszych i gorszych. Mi od lipca żaden test nie pokazywał dwóch kresek - ale też każdy po tych max. 5 minutach szedł w kosz. Ciąży nie było oczywiście. W dwóch ciążach wszystkie testy jakie zrobiłam były pozytywne z mocną kreską - ale wszystkie robiłam w 5/6tc i potem HCG pokazywało ponad 2 tys. i na USG też były piękne pęcherzyki ciążowe :) Tylko tą ciąże mam taką "napaloną" ;)
 
Wiesz ja myślę, że każdy test może pokazać biochemiczną czy kreskę testową. Myślę, że ciężko tu mówić o lepszych i gorszych. Mi od lipca żaden test nie pokazywał dwóch kresek - ale też każdy po tych max. 5 minutach szedł w kosz. Ciąży nie było oczywiście. W dwóch ciążach wszystkie testy jakie zrobiłam były pozytywne z mocną kreską - ale wszystkie robiłam w 5/6tc i potem HCG pokazywało ponad 2 tys. i na USG też były piękne pęcherzyki ciążowe :) Tylko tą ciąże mam taką "napaloną" ;)
Skąd ja to znam 😅 Mam tak samo jak Ty :) Tyle, że u mnie przez tą prolaktyne czuje się totalnie w lesie.. Nie wiem co myśleć i co robić. Z resztą nawet ciężko ocenić co się dzieje bo po pierwszej nie występuje u mnie coś takiego jak ból okresowy 🤦🏼‍♀️ Dziś jakieś skurcze, kłucie. Dalej bez @. Działamy trochę w ciemno. W pierwszej ciąży miałam bladziocha tak naprawdę to przez dłuższy czas. Ale po 3 bladziochach poszłam na betę a później już do ginekologa prosto 😉
 
Jeśli brać pod uwagę dc podczas brania anty to miał być wczoraj.
Więc w tym cyklu nadzieja już się skończyła 😩
Czuje się od wczoraj tak fatalnie, że myślałam, że skoro @ nie ma to może jednak ciąża, ale widocznie moje ciało tak odreagowuje po tabsach 😕
Kochana,nie chce Cię nakręcać,bo co ma być,to będzie,ale u mnie w drugiej ciąży, bladziutenki test wyszedł dopiero 4 dni po terminie @
 
reklama
Do góry