reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Jakbym wstrzymała się kilka godzin to miałabym odpowiedz na moje wątpliwości bez robienia testu.
@ właśnie do mnie zawitała i w sumie to już po tych kilku godzinach od testu (i lekkim odreagowaniu) nawet się z tego ciszę, bo to oznacza, że już za kilka dni znowu będziemy mieli szanse i będziemy działać 😊
 
Dziś mam 19 dc, to Pre test a słyszałam że ubią oszukiwać, i pokazywać fabryczną

Dlatego pytam o owulację bo ja mam dziś 16dc - i owu jeszcze nie było więc nie miałabym szans na pozytywny test w 19dc. Generalnie 8dpo to jest najwcześniej kiedy można spróbować zacząć robić testy, ale zaleca się jednak 14dpo - dla mnie to raczej testowa. Ale to takie 50 na 50
 
Dlatego pytam o owulację bo ja mam dziś 16dc - i owu jeszcze nie było więc nie miałabym szans na pozytywny test w 19dc. Generalnie 8dpo to jest najwcześniej kiedy można spróbować zacząć robić testy, ale zaleca się jednak 14dpo - dla mnie to raczej testowa. Ale to takie 50 na 50
Nie będę się nakręcać, bo coś wygląda mi na za białą. Poczekam żeby powtórzyć 😁
 
reklama
Do góry