reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

już oddalam do badania wyniki za 10 dni roboczych najwcześniej.
Cały pakiet ponad 400 zł. Także u mnie jakoś drogo nie rozumiem tych rozbieżności.

To u mnie dziwnie tanio, bo wszędzie indziej faktycznie ceny były wyższe. Szkoda, ze nie zrobiłaś całego pakietu.
 
reklama
To u mnie dziwnie tanio, bo wszędzie indziej faktycznie ceny były wyższe. Szkoda, ze nie zrobiłaś całego pakietu.
Ja wczoraj tak zapytałam to mojego gina i on stwierdził ze nie ma potrzeby robic tego badania, ale akurat pobierał jakiejs pacjentce bo potrzebowała do in vitro i miał ten zestaw więc mi pobrał. A ja dzisiaj oddałam do lab...
 
Jeny laski… chyba dziś owu.. to jak mnie boli jest nie do opisania.. nie mogę leżeć, nie mogę siedzieć, nie mogę zrobić kroku. Ból niesamowity.
Nawet chyba seksu nie będzie bo nie daje rady nawet wstać 😱takich boli nie miałam podczas owu.
 
Jeny laski… chyba dziś owu.. to jak mnie boli jest nie do opisania.. nie mogę leżeć, nie mogę siedzieć, nie mogę zrobić kroku. Ból niesamowity.
Nawet chyba seksu nie będzie bo nie daje rady nawet wstać 😱takich boli nie miałam podczas owu.

Ja tak miałam w tą owulację listopadową. I tak od początku czułam, że będzie lipa. Trzymałam się tylko myśli byle nie pozamaciczna :( no i wykrakałam sobie
 
Jeny laski… chyba dziś owu.. to jak mnie boli jest nie do opisania.. nie mogę leżeć, nie mogę siedzieć, nie mogę zrobić kroku. Ból niesamowity.
Nawet chyba seksu nie będzie bo nie daje rady nawet wstać 😱takich boli nie miałam podczas owu.
Ja tak miewam po owulacjach kiedy mam sporo płynu w zatoce douglasa. Trwa i kilka dni…
 
M
Ja tak miewam po owulacjach kiedy mam sporo płynu w zatoce douglasa. Trwa i kilka dni…
Ale wszystko ok ? Nie znam się za bardzo na tym, miałam bolesne owulacje ale to już mnie wyłączyło dziś z życia. Nie mogę nawet skorzystać z toalety. Jak wezmę nospe to powinno pomoc ?
 
M

Ale wszystko ok ? Nie znam się za bardzo na tym, miałam bolesne owulacje ale to już mnie wyłączyło dziś z życia. Nie mogę nawet skorzystać z toalety. Jak wezmę nospe to powinno pomoc ?
Nospę możesz wziąć spokojnie

Bóle po owulacyjne są ok ale jeśli bol jest mocny i nie do wytrzymania, szczególnie jeśli boli po prawej stronie, to pojechalabym na IP
 
Nospę możesz wziąć spokojnie

Bóle po owulacyjne są ok ale jeśli bol jest mocny i nie do wytrzymania, szczególnie jeśli boli po prawej stronie, to pojechalabym na IP
No mnie bardziej po lewej a mniej po prawej. Chociaż nie raz na przemian. Kręgosłup, brzuch wszystko. Czemu na IP ?
 
reklama
No mnie bardziej po lewej a mniej po prawej. Chociaż nie raz na przemian. Kręgosłup, brzuch wszystko. Czemu na IP ?
Bo jeśli bol byłby nie do wytrzymania to może to sugerować inną przyczynę niż owulacja (chociaż te bóle przez podrażnienie otrzewnej bywają właśnie tak nieprzyjemne jak piszesz) - lepiej sprawdzić niepotrzebnie niż nie pojechać po pomoc jeśli byłaby potrzebna.
Jeśli ból promieniuje np do nogi, jest nie do wytrzymania, pojawiają się nudności, wymioty, gorączka - zawsze lepiej jechać na IP
 
Do góry