reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Super że się w końcu znalazła i że ta laparo nie będzie taka po omacku, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowa i starań [emoji110]
Trafiłam na bardzo ambitnego, młodego przystojnego lekarza który za cel postawił sobie zanalezienie tej ciąży i fanfary w końcu znalazł - oczywiście w lewym jajowodzie. Jutro laparoskopia. Nie jest źle. Jak dostalam sale to zmieniałam się z Pania która urodziła martwe dziecko w dość wysokiej ciąży bo brzuszek miała spory. Także moja sytuacja to nic przy innych [emoji24]
 
U mnie 6dpo i poszukiwanie zwiastunów ciąży rozpoczęte [emoji23] jestem w pracy i tak mnie zakłuło przez parę sekund w jajniku z którego była owu, że na bank już mogę się cieszyć [emoji23][emoji23][emoji23] (taki żarcik [emoji6])
U mnie też 5-6 dpo. Zaczynam doszukiwanie się objawów których nigdy przed okresem nie było. 😅
W środę sprawdzę progesteron, mam nadzieję, że pęcherzyk pękł po wizycie tydzień temu...
 
reklama
Do góry