reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Myślicie że jest sens udać sie na monitoring jeśli dopiero od jakiegos miesiąca zbijam prolaktyne? Tak sie zastanawiam 😑
Ja byłam w zeszłym miesiącu i teraz idę w czwartek. Dzisiaj 7-8 dc. A na prolaktyne biorę cały czas pół tabletki. Zaraz mi sie kończy opakowanie. I nie wiem czy badac już czy nie. Niby jak pytałam ostatnio to powiedział że mam nie badac...ale ciekawa jestem.
 
reklama
Ja już po 1 szklance ziół ojca Klimuszki i szczerze powiem, dobre nie są ale myślałam że będą gorsze 😂 mega poczułam zrelaksowanie jak je wypiłam 😅 miałam konsultację z dietetyczką po miesiącu diety i okazuje się, że nie tylko ja tak mam że miesiączka przestała tak boleć. Mówi, że jest silnie przeciwzapalna plus witaminy które biorę i ten efekt nie jest wcale zaskakujący. Wiele jej klientek równie szybko odczuło zmianę. Jestem pewna, że dieta i suple zrobiły tu sporą robotę 😃 okres intensywny jest jak zawsze jedynie tylko zdecydowanie mniej bólu. Zażyłam 1 nospę, 3 paracetamole i 1 silna na recepte na noc w razie W. Także na mnie to nic. Zwykle pierwsze 3 dni to 10-15 tabletek tych silnych na receptę.
 
Dziewczyny mam wynik bety ! 😍😍😍 chyba jest okej póki co ? Okres mam mieć w środę dopiero lub czwartek . W środę idę sprawdzić przyrost .
 

Załączniki

  • 55A39E0E-0EDE-42EE-8115-3F4AA51EF719.png
    55A39E0E-0EDE-42EE-8115-3F4AA51EF719.png
    123,1 KB · Wyświetleń: 134
Dziewczyny mam wynik bety ! 😍😍😍 chyba jest okej póki co ? Okres mam mieć w środę dopiero lub czwartek . W środę idę sprawdzić przyrost .
Gratulacje 😍 Piękny wynik ♥
Mnie można skreślić z listy, byłam zrobić progesteron i tak jak myślałam-cykl bez owulacyjny :(
Ja badalam proga w 24dc i był 0.09 więc też myślałam że cykl bezowulacyjny. Kilka dni później miałam mega płodny sluz przez sylwestra w piątek badalam ponownie proga i 11.6 😄✔️ Czyli owu była dużo później niż początkowo myślałam.

A dziś beta hcg 4.3 😄😄😄 Ciąża od 5 więc w środę idę powtórzyć czy rośnie. Rano jak mnie wzięło na wymioty i drugi dziwny test rozlany był to musiałam sprawdzić czy coś jest na rzeczy. Wg mnie dziś 10dpo 😆 Proszę czekać z onaczeniem mnie na liście do środy. Wg algorytmu grudniowego miałam być na ✔️ więc mam nadzieję że tak będzie 😆
 
reklama
Do góry