reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

W ogóle boli mnie dzisiaj podbrzusze bardzo. Wczoraj mój mąż wrócił do domu koło północy, bo naprawiał samochód i nic nie było😣 Bawet nie wiem czy to mogłaby być owulacja, bo nie mam testów. Więc w sumie dobrze, że dzisiaj ginekolog.
 
reklama
W ogóle boli mnie dzisiaj podbrzusze bardzo. Wczoraj mój mąż wrócił do domu koło północy, bo naprawiał samochód i nic nie było😣 Bawet nie wiem czy to mogłaby być owulacja, bo nie mam testów. Więc w sumie dobrze, że dzisiaj ginekolog.

Może się dowiesz czegoś dobrego :) Wiesz niby do 24h komórka może przeżyć także jak wieczorem podziałacie to może coś z tego wyjdzie :D
 
Hej, ja się nie odzywałam ostatnio, bo 18.12 zmarła moja babcia. Jak byłam 16.12 u giną to powiedział, ze owu powinna pojawić się za około 6 dni ok 23.12 (z flo mialabybyć 20.12) testy owu robiłam od 20go i 20 kreseczka była jeszcze bardzo jasna i ciemniała z każdym dniem. Boje się ze przez ten cały stres wszystko się rozregulowało :( Niestety z uwagi na sytuacje z babcia mieliśmy tylko jedną próbę w tym miesiącu. Wpiszcie mnie proszę na listę na 04.01.
 
Cześć dziewczyny ale sie rozpisalyscie przez te święta 🙈🙈🙈chyba nie ograne tych 200 stron hahah. Mam nadzieję że którejś udało sie zafasolkować póki co pozdrawiam was z naszych pięknych Polskich Gór. U mnie pierwszy raz w życiu plamienie na różowo przedwczoraj i dzisiaj znowu nigdy tak nie miałam 🙈do okresu 2-3 dni choć wątpię żeby jednorazowe przytulanki w dzień owulki coś dały 🙈chociaż kto wie 😊trzymajcie kciuki
 

Załączniki

  • 20211229_132729.jpg
    20211229_132729.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 57
Cześć dziewczyny ale sie rozpisalyscie przez te święta 🙈🙈🙈chyba nie ograne tych 200 stron hahah. Mam nadzieję że którejś udało sie zafasolkować póki co pozdrawiam was z naszych pięknych Polskich Gór. U mnie pierwszy raz w życiu plamienie na różowo przedwczoraj i dzisiaj znowu nigdy tak nie miałam 🙈do okresu 2-3 dni choć wątpię żeby jednorazowe przytulanki w dzień owulki coś dały 🙈chociaż kto wie 😊trzymajcie kciuki

Ale pięknie ❤️
 
Idąc waszym algorytmem mam dobrą pozycję 😂chociaz po wpisaniu @QueenK wychodzę na X haha. Dzis mam mega ból w podbrzuszu a raczej jeden jajnik. Okres 10 mam dostać. Mam mega podły i płaczliwy dzień. Przed nami sylwester... Napije się chyba tylko symbolicznie szampana łyk i będę zamulać nadal przed tv. Dziewczyny nie poddawać sie. :* Życzę owocnego nowego roku.
 
Idąc waszym algorytmem mam dobrą pozycję 😂chociaz po wpisaniu @QueenK wychodzę na X haha. Dzis mam mega ból w podbrzuszu a raczej jeden jajnik. Okres 10 mam dostać. Mam mega podły i płaczliwy dzień. Przed nami sylwester... Napije się chyba tylko symbolicznie szampana łyk i będę zamulać nadal przed tv. Dziewczyny nie poddawać sie. :* Życzę owocnego nowego roku.
Spokojnie algorytm na nowej liście nie będzie miał starego układu powstanie nowy wzór bo nie ma opcji by 4 dni przed okresem jutro mogło mi coś wyjść 😁 ale i tak robię bo tak sobie strzelę drinka wieczorem z rodzinka 🤣
 
reklama
Do góry