reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny, może to oczywiste, chociaż ja nie wiedziałam, i może którejś z was się przyda
Screenshot_20211228-194640_Instagram.jpg
 
reklama
Wiesz co 2000 zazwyczaj miałam we wszelkich suplementach. Do tego jeszcze 2000 vigantolleten od lipca. Czyli można powiedzieć że srednio przyjmowałam 4000 j. dziennie. Ostatnie badanie d3 w lipcu 27,3. Więc można powiedzieć że Ok 5 miesiecy o taki wzrost.
Odstawie teraz chyba te suplementy dla kobiet i będę brala tylko d3 i myslalam jeszcze żeby zacząć suple korzeń maca?
Ja maca bardzo polecam, u mnie się sprawdził na bóle miesiączkowe i uregulowanie cyklu. Też muszę do niego wrócić
 
Dziewczyny, może to oczywiste, chociaż ja nie wiedziałam, i może którejś z was się przyda Zobacz załącznik 1351685
Super info, dzięki, kochana jesteś, że masz czas nam to tu wklejać🥰 wlałaś w moje serce nadzieję, że może te ilości pochłoniętych mandarynek i kapusty kiszonej w ostatnich dniach coś dadzą 😂

Wybaczcie, że mniej mnie tutaj, ale koniec roku mam w pracy bardzo intensywny🤷‍♀️🤦‍♀️ a tymczasem u mnie jak na foto, więc działamy 😁
 

Załączniki

  • IMG_20211228_204242_edit_126138333433353.jpg
    IMG_20211228_204242_edit_126138333433353.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 64
Super info, dzięki, kochana jesteś, że masz czas nam to tu wklejać🥰 wlałaś w moje serce nadzieję, że może te ilości pochłoniętych mandarynek i kapusty kiszonej w ostatnich dniach coś dadzą 😂

Wybaczcie, że mniej mnie tutaj, ale koniec roku mam w pracy bardzo intensywny🤷‍♀️🤦‍♀️ a tymczasem u mnie jak na foto, więc działamy 😁
Czyżby pik miał być tej nocy ? 😍😍😍
 
reklama
Do góry