reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A tak z innej beczki. Tak czytam te nasze posty i tak. Najpierw odliczanie dni do końca okresu, chwila oddechu i wnikliwa obserwacja i analiza srajtaśmy w poszukiwaniu śluzu o odpowiednim kolorze i konsystencji. Nastepnie sikanie na testy i porównywanie różowego z różowym, grzebanie w kuciapie sprawdzając miękkość i położenie szyjki. Nastepnie dzikie seksy i nagle nawet boląca głowa przestaje boleć, a sen staje się nieistotny. Przechodzimy do etapu kalkulatorów zagnieżdżenia zarodka, dnia porodu. Czynność te powtarzamy kilka razy, co by się upewnić, ze kalkulator się nie pomylił. Odliczamy 10dni po owulacji. A na koniec, zbliżając sie do momentu testowania prowadzimy rzewne dyskusje, że jednak lato to słaby moment na ciąże, albo ze znak zodiaku moglby być inny 🤣🤣🤣
Ładnie streściłaś ostatnie pół roku mojego życia 😁
 
A tak z innej beczki. Tak czytam te nasze posty i tak. Najpierw odliczanie dni do końca okresu, chwila oddechu i wnikliwa obserwacja i analiza srajtaśmy w poszukiwaniu śluzu o odpowiednim kolorze i konsystencji. Nastepnie sikanie na testy i porównywanie różowego z różowym, grzebanie w kuciapie sprawdzając miękkość i położenie szyjki. Nastepnie dzikie seksy i nagle nawet boląca głowa przestaje boleć, a sen staje się nieistotny. Przechodzimy do etapu kalkulatorów zagnieżdżenia zarodka, dnia porodu. Czynność te powtarzamy kilka razy, co by się upewnić, ze kalkulator się nie pomylił. Odliczamy 10dni po owulacji. A na koniec, zbliżając sie do momentu testowania prowadzimy rzewne dyskusje, że jednak lato to słaby moment na ciąże, albo ze znak zodiaku moglby być inny 🤣🤣🤣
No babie nie dogodzisz🤷‍♀️😂
 
Dziewczyny obsypało mi właśnie linie żuchwy jakimiś małymi pryszczami ... zdarzało mi się to kiedy przed okresem ale już dłuższy czas mialam spokój... myślicie ze to może być przez ten progesteron co biorę??
 
Zlokalizuj krwawienie, jak z cewki moczowej to to zapalenie pęcherza wiec witC i żurawina a jak nie pomoże to jakaś furagina. Gorzej jeśli to nie z cewki moczowej, wtedy lekarz
Wydaje ni się, ze nie z cewki.. to było razem ze śluzem płodnym i w dodatku chwilami wyglądało tak jak np. Pęka naczynko to ta krew tez była taka rozłożona jak w pękniętym naczynku. Ja wiem Ze opisuje to fenomenalnie 😂
 
reklama
Wydaje ni się, ze nie z cewki.. to było razem ze śluzem płodnym i w dodatku chwilami wyglądało tak jak np. Pęka naczynko to ta krew tez była taka rozłożona jak w pękniętym naczynku. Ja wiem Ze opisuje to fenomenalnie 😂
Może to owulacja , ból i plamienie owulacyjne ? Jak dobrze kojarzę masz owu wtedy co ja czyli w Wigilie , takie przesunięcie na dziś mogłoby się wydarzyć , sama miałam straszny poprzedni cykl , bóle silne w 8dc, później niby w owu , której chyba nie było bo plamilam po każdym zbliżeniu od tego 8dc krwią :/ ale okres przyszedł normalnie , i ten cykl wydaje się być normalny . Choć z lewego jajnika a jego mam leniwego 🤷🏼‍♀️ Wiec nie wiem czy owu w ogóle będzie .. ale przynajmniej nic nie boli i nie plami 🤔
Polipa tez miałam na szyjce , przy porodzie się usunął ale maja to do siebie ze się odnawiają wiec tez pierwsze co to wtedy myślałam ze znowu mam , ale byłam u gina i ok było . Mam nadzieje ze się wszystko uspokoi u Ciebie
 
Do góry