reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

A ja właśnie sobie tak myślę, z przymrużeniem oka rzecz jasna, że nie chciałabym mieć dziecka spod znaku panny. Mój brat, moja siostrzenica i mama to panny ciężki temat 😁 Ale wezmę co dadzą 😂
Ja w takie rzeczy nie wierzę i jest mi obojętny miesiąc urodzenia i znak zodiaku czy pora roku. Choć szczerze mówiąc jesienią i zimą mniej osób się spotyka i mniej osób bezczelnie zaglądaloby do wózka😂
 
reklama
Dostałam 3 wyniki😇
F8EA1F47-D2AB-4D8D-809A-7556B5D698A3.jpeg
 
reklama
Ja w takie rzeczy nie wierzę i jest mi obojętny miesiąc urodzenia i znak zodiaku czy pora roku. Choć szczerze mówiąc jesienią i zimą mniej osób się spotyka i mniej osób bezczelnie zaglądaloby do wózka😂
Mi znaki zodiaku też totalnie obojętne.
Wrzesień to dla mnie najgorszy miesiąc na rodzenie dzieci (masa osób w rodzinie jest z września i mamy urodzinowy tłok 😉, ale dla mnie przede wszystkim wizja 3 trymestru czerwiec - sierpień to tragedia) no ale jestem już w fazie że nie wybrzydzam i biorę co dają 😂

Ja w drugiej ciąży strasznie dostałam po d*pie w tym trzecim trymestrze, porobiły mi się normalnie żylaki mimo że startowałam z wagi 50kg i wcale tyle nie przytyłam w ciąży, ledwo chodziłam i czułam się jakbyn miała 90 lat bo nie potrafiłam sama zrobić zakupów w lidlu (za dużo stania). Do tego całe lato nosiłam te okropne rajstopy przeciwzylakowe i wiem że jeśli się uda zajść w końcu to czeka mnie noszenie tego cuda całą ciąże. To w ogóle był powód dla którego w ogóle zastanawiałam się czy kolejna ciąża to dobry pomysł w moim przypadku. Niestety niektóre skutki ciąży nie znikają z dniem porodu...

Sorry za moje marudztwo, ale powiem wam że humor mam jakbym miała jutro dostać okres. Już się dzisiaj wydarłam na męża bez powodu totalnie i generalnie jestem mega rozdrażniona dziś
 
Do góry