reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny owulacja mi się opóźniła 5 dni więc miesiączka powinna przyjąć o te 5 dni później czy normalnie? Jak normalnie to faza lutealna by trwała tylko 9 dni
 
Dziewczyny owulacja mi się opóźniła 5 dni więc miesiączka powinna przyjąć o te 5 dni później czy normalnie? Jak normalnie to faza lutealna by trwała tylko 9 dni
Raczej przyjdzie później. U mnie ostatnio owulacja 5 czy 6 dni pozniej byla i okres po 12 dniach od owulacji czyli jak zwykle faza lutwalna 12-14 dni takze sie przeciagnelo o te kilka dni co owulacja byla pozniej
 
Dlatego nie wiem co lepsze czy tracic ciążę czy nie zajść wcale, o ile cos z tego juz wgl mozna ujac za lepsze.
Osobiscie uwazam, że w moim przypadku lepiej było stracić niż nie zajść bo wiem co jest przyczyną, wiem jak działać a nie zachodząc to jest jedna wielka niewiadoma często. Miliardy badan, a jak wszystko wychodzi dobrze to dopiero problem a z poronieniami jest tak,że jak sie chce znalezc to w stosunkowo którkim czasie można znaleźć przyczynę i jest masa leków które pomogą tylko no też jest to, że nie u każdego ten sam zestaw się sprawdzi
 
Zobacze co mi dzis zaproponuje urolog. Nie wiem czy wlasnie ostatnio o tym nie mowil, że jak nic z wymazu nie wyjdzie to czy tego o czym mowisz nie zrobimy. Ale po niemiecku to nie rozumialam w 100% 🙈 mówił na pewno, że sprawdzimy co dzieje się w środku w pęcherzu. Bo usg nerek robił i wszystko ok. Ale czy jeśli coś by się działo w pęcherzu i wynik moczu jest jaki jest to te bakterie w cewce moczowej nie powinny też być? Tak na logikę? 🤔
Powinny dlatego to sugeruje że pecherz masz czysty. Na odwrót już jest często tzn pecherz czysty a bakterie w cewce
 
reklama
Do góry