reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

O widzisz u mnie też mały przed terminem. Z miesiączki 37 tc ale byłam po poronieniu i owulację miałam tydzień później więc był to 36 tc. Od 24 tc ze skurczami, skracającą się szyjką musiałam leżeć 😔 u nas o dziwo problemu z załapaniem piersi nie było ale wędzidełko było mocno skrócone przez co mały ssał max 3 minuty ale za to bardzo często co było okropnie wykańczające no ale kochałam to. Płakałam jak małego odstawiałam...😪 nawet butelki nie umiał złapać a moje piersi były po prostu puste.
To mój według miesiączki też 36. Z usg cały czas wychodziło, że jest starszy 3 tygodnie. Ta sama sytuacja że skracającą szyjka, oszczędny tryb życia. Kurcze ciężka sytuacja z tym karmieniem rzeczywiście. O wydłużonym wędzidełku kwalifikującym się do podcięcia słyszy się często. O skróconym rzadziej. I chyba z dwojga złego to lepiej w tą stronę. Brak stymulacji to niestety spowodował, malutki nie ssał. Wydaje mi się, że gdybyśmy pozostali KPI to nasza przygoda z karmieniem zakończyłaby się znacznie szybciej. Trzymam kciuki za kolejne karmienia, żeby w waszym przypadku były owocne :)
 
reklama
Miłego dnia kochane 😄
Ja właśnie w drodze do ginekologa aby omówić plan na starania i sprawdzić podwozie. Podziwiam lekarza, że nawet w niedzielę przyjmuje 😂
Ja we wtorek od rana mam bieganinę, a o 18. 40 wizytę i plan działania, może ustalimy kiedy podejdziemy do IUI. Wszystko zależy na kiedy mnie umówią na hsg, ale najpierw muszę iść do przychodni przyszpitalnej, żeby mi lekarz skierowanie przepisał 🤦🏻‍♀️a rano jeszcze na krew, żeby zobaczyć czy była owulacja 😄
 
Do tej pory miałam normalne cykle. Dlatego zastanawiałam się czy to możliwe, żeby teraz się to tak zmieniło.. Myślałam, że jezeli miesiączka przychodzi normalnie, terminowo to karmienie nie ma wpływu na przebieg cyklu. Kurczę mi też szkoda odstawiać malucha :/ ale obawiam się, że mogę nie mieć wyjścia :/
Mi lekarz z poprzedniej kliniki mówił, że jak prolaktyna jest trochę ponad normę, miałam coś ok wtedy 700 a norma do 500 była coś ok, to że jak są miesiączki itp normalne, to nie przeszkadza w zajściu w ciążę.
 
Powiedzcie mi. Może któraś będzie miała pomysł. Ciągle wychodzi mi z posiewu zapalenie pecherza, 3 bakterie. Nie mam zbytnio objawów. Poszlam do urologa o co chodzi, dal mi skierowanie na wymaz z ciewki moczowej i wyszedl tylko paciorkowiec z grupy B czyli gbs no ale to wiem bo w poprzedniej ciąży się dowiedziałam, że mam dodatniego także nim się nie przejmuję ale pozostałe 2 bakterie nie wyszły to skąd w posiewie wychodzą aż 10^6 😑🤨 idę dziś na wizytę do niego z tym wynikiem i zobacze co powie. Za każdym razem posiew jest brzydki, myje sie wczesniej, srodkowy strumien i w ogole wszystko sterylnie fest a tu cuda za każdym razem.
 
Musi mimo wszystko coś być na zewnętrzych narządach, tym bardziej jeśli nie masz objawówZ Dla pewności warto by było zrobić posiew z moczu pobranego sterylnie (cewnik), trochę nieprzyjemne ale daje rzetelny obraz
Powiedzcie mi. Może któraś będzie miała pomysł. Ciągle wychodzi mi z posiewu zapalenie pecherza, 3 bakterie. Nie mam zbytnio objawów. Poszlam do urologa o co chodzi, dal mi skierowanie na wymaz z ciewki moczowej i wyszedl tylko paciorkowiec z grupy B czyli gbs no ale to wiem bo w poprzedniej ciąży się dowiedziałam, że mam dodatniego także nim się nie przejmuję ale pozostałe 2 bakterie nie wyszły to skąd w posiewie wychodzą aż 10^6 😑🤨 idę dziś na wizytę do niego z tym wynikiem i zobacze co powie. Za każdym razem posiew jest brzydki, myje sie wczesniej, srodkowy strumien i w ogole wszystko sterylnie fest a tu cuda za każdym razem.
 
Cześć dziewczyny, chciałabym się przywitać 🙂
Też rozpoczynam starania o pierwsze dziecko. Mam 36 lat, jestem po trzech stratach.
Postanowiliśmy z mężem, że damy sobie jeszcze pół roku, jeżeli się nie uda to odpuszczamy.
Życzę wszystkim udanych cykli i ujrzenia upragnionych dwóch kreseczek 🙂 Miłego dnia 😉
 
Musi mimo wszystko coś być na zewnętrzych narządach, tym bardziej jeśli nie masz objawówZ Dla pewności warto by było zrobić posiew z moczu pobranego sterylnie (cewnik), trochę nieprzyjemne ale daje rzetelny obraz
Zobacze co mi dzis zaproponuje urolog. Nie wiem czy wlasnie ostatnio o tym nie mowil, że jak nic z wymazu nie wyjdzie to czy tego o czym mowisz nie zrobimy. Ale po niemiecku to nie rozumialam w 100% 🙈 mówił na pewno, że sprawdzimy co dzieje się w środku w pęcherzu. Bo usg nerek robił i wszystko ok. Ale czy jeśli coś by się działo w pęcherzu i wynik moczu jest jaki jest to te bakterie w cewce moczowej nie powinny też być? Tak na logikę? 🤔
 
reklama
9 dni do okresu a ja juz zaczynam sie trząść na samą myśl o okresie 😭 jeszcze dzisiaj mi sie śniło że jestem w ciąży i czulam jak mnie kopie 😪
 
Do góry