reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wiem kochana że przyrost jest Ale wiesz jak to jest w nerwach . Ja się tylko martwię o to że wczensiej przyrost był większy A teraz mniejszy . Wiem ze mieści się w normie Ale on nie powinien przyratsc na tym samym poziomie ?
Hm.. Nigdy nie nad tym nie zastanawiałam.. Ale chyba nie musi..
 
reklama
Witamy i jednak obyś nie zasiedziała się tak długo jak ja i inne dziewczyny.

Ja mam 26 lat dokładnie za 15 dni[emoji6] 7 lat starań 5 strat. Żadnego dziecka w domu. Starania teraz luzie ale kiedyś był koszmar. Obecnie zaczęliśmy leczenie w klinice.

Jak długie masz cykle?

PS. Aby ten spokój głowy został bo tu dziewczyny nie źle potrafią nakręcić ale pozytywnie [emoji854]

Jedynie co ci pożyczę na urodziny to dużo zdrówka i dzidziusia 😍. W listopadzie przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. Po nich miałam trochę miesiączki nieregularnie. Teraz długość cyklu menstruacyjnego to 29 dni. Mieliście już pierwsze badania w klinice? Jak wam poszło? Stres był? My o tym nie myślimy, dopiero co zaczęliśmy się starać
 
Jedynie co ci pożyczę na urodziny to dużo zdrówka i dzidziusia [emoji7]. W listopadzie przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. Po nich miałam trochę miesiączki nieregularnie. Teraz długość cyklu menstruacyjnego to 29 dni. Mieliście już pierwsze badania w klinice? Jak wam poszło? Stres był? My o tym nie myślimy, dopiero co zaczęliśmy się starać
Dziękuję kochana [emoji3059] tak mieliśmy ja miałam badania hormonalne w 2dc lh fsh estradiol AMH androstendion SHBG SHBG-s PRL i jakieś tam jeszcze. Mieliśmy mieć wizytę 15.06 ale 5 minut przed wizytą zadzwonili że pani doktor jest chora więc mąż oddał tylko nasienie. Teraz wizyta 8.07 omówienie wyników moich i męża i ma powiedzieć co dalej.

Stres był ale taki mały tylko. Teraz jest większy przed wynikami badań zwłaszcza męża[emoji85]

Cykle 28-30 dniowe to moje marzenie. Kiedyś się może doczekam.
 
Ja właśnie też się nie zastanawiałam Ale jestem taka wyczulona teraz że zwracam uwagę na wsyztsko
Ja myślę, że jest super, przeciez ma być przyrost min. 66% przecież każdy przyrost bedzie inny nawet jak zrobisz w innych godzinach. To cały czas się przecież zmienia 🥰🥰🥰 ile dni po przewidywanym okresie jesteś?
 
Dziewczyny, pomocy! Potraficie to interpretować? Jest ok?
Screenshot_20200630_152046.jpeg
 
Ja myślę, że jest super, przeciez ma być przyrost min. 66% przecież każdy przyrost bedzie inny nawet jak zrobisz w innych godzinach. To cały czas się przecież zmienia 🥰🥰🥰 ile dni po przewidywanym okresie jesteś?
Właśnie Nie wiem kiedy powinnam mieć bo to 2 cykl po poronieniu. Ostatnia miesiączke miałam 29 wiem tylko tyle że około 12 miałam owulacje
 
Dziewczyny po poronieniu, pomożecie w interpretacji tych badań? Zobacz załącznik 1141386
Co do mthfr to ja mam wprawdzie inna mutacje, ale mam od lekarza przepisane kwas foliowy metylowany i tak samo b6 i b12.
Przy pai hetero heparyny raczej się nie włącza, chyba ze są dodatkowe czynniki obciążające w wywiadzie. Acard akurat mogą Ci dać w dawcę 75mg przy staraniach i w trakcie ciąży.
 
reklama
Do góry