reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
O kurka w tym to sama bym cię brała :) dziewczyny wymiatacie z tymi swoimi gadżetami i strojami łóżkowymi aż zazdroszczę waszym facetom Haha. Ja jak schudnę 10 kg to sobri tez zapodam. Niestety teraz złe się czuje ze swoim ciałem. Zawsze byłam mega kościotrupem a teraz wazę 68 kg :(
To ja mam podobnie. Ale mi się zaczęło tych po ślubie z dobrobytu małżeńskiego 😄 potem dwa razy schudłam i przytyłam ponownie i teraz 66 🙈 ale może Ty jesteś ode mnie wyższa? Ja jeszcze się łapię na prawidłowe BMI, ale ledwie 🙈 oczywiście równocześnie że staraniami próbowałam chudnąć, bo myśl, że po ciąży będzie mnie znacznie więcej mnie przerażała, więc chciałam wystartować z niższą wagą wyjściową :) ale jakoś mi specjalnie nie wyszło ;) co dwa kilo zgubiłam to zaraz znowu wróciły 😂
 
To ja mam podobnie. Ale mi się zaczęło tych po ślubie z dobrobytu małżeńskiego 😄 potem dwa razy schudłam i przytyłam ponownie i teraz 66 🙈 ale może Ty jesteś ode mnie wyższa? Ja jeszcze się łapię na prawidłowe BMI, ale ledwie 🙈 oczywiście równocześnie że staraniami próbowałam chudnąć, bo myśl, że po ciąży będzie mnie znacznie więcej mnie przerażała, więc chciałam wystartować z niższą wagą wyjściową :) ale jakoś mi specjalnie nie wyszło ;) co dwa kilo zgubiłam to zaraz znowu wróciły 😂
ja mam 170 cm wzrostu. Mieszcze sie w bmi ale ja sie zle czuje. Ja przytyłam po odstawieniu synka od piersi. od tego czasu waga rooosnie. Zatrzymała sie na 68 tylko dlatego ze juz katuje sie "dietą" bo tak to bym chyba sie tczyla ;)
 
Cześć, dawno tu mnie nie było... Jakoś mam tak, że jak tu nie zaglądam to tak dużo nie myślę o tym wszystkim... Dzisiaj jest inaczej... Dzisiaj się podłamałam... Dowiedziałam się, że koleżanka z pracy jest w ciąży... 2 miesiące im to zajęło.. A u nas rok jak odstawilam anty i kilka cykli z clo... Koło 5.05 będę testować ale pewnie i tym razem się nie udało... Już myślę, że może po prostu ja się nie nadaje i chce osiągnąć niemożliwe...
 
Hej! ♥️ Jestem nową staraczką :) miło Was wszystkich wirtualnie poznać w tych ciężkich czasach:) będę trzymać kciuki za nas wszystkich :) Kobietki mam pytanie, jak często robicie testy owulacyjne? Może to pytanie banalne, ale nie wiem jak z tym zacząć :) jesli mam 29 cykl zacząć je robić ile dni po miesiączce? Ściskam!
 
reklama
Hej! [emoji3531] Jestem nową staraczką :) miło Was wszystkich wirtualnie poznać w tych ciężkich czasach:) będę trzymać kciuki za nas wszystkich :) Kobietki mam pytanie, jak często robicie testy owulacyjne? Może to pytanie banalne, ale nie wiem jak z tym zacząć :) jesli mam 29 cykl zacząć je robić ile dni po miesiączce? Ściskam!
Jeśli masz regularne i są jak w zegarku co 29 dni to możesz zacząć od 11-12dc robić test między 10 a 20.00 minimum 2 godziny nie pić i nie korzystać z WC przed zrobieniem testu i starać się robić testy owulacyjne o jednej porze.
Jeśli nigdy nie robiłaś testów to test owu uznaje się za pozytyw jak kreska testowa jest taka sama jak kontrolna lub testowa mocniejszą od kontrolnej. Zależy też jakie masz testy owu bo są też takie z firmy clearblue różowe i fioletowe i te jeśli są pozytywne to buźka się pokazuje i ta buźka oznacza pik LH. I gdy masz test owu pozytywny więcej testów się nie robi bo mogą wychodzić jeszcze kilka dni pozytywne.
 
Do góry