reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

😞😞😞 u mnie właśnie niewiadomo... ja i dziecko wyniki książkowe. Wszystko było idealnie, a przestało żyć...
Przykro mi, u mnie dzieciatko tez było zdrowe, po prostu zakazenie wywolalo przedwczesny poród. Ale ginekolog powiedziała ze po miesiącu moge się starać znowu bo ogólnie jestem zdrowa a w szpitalu dostalam antybiotyki i wszystko sie już zagoilo. Tydzien temu zrobilam test i wyszedl pozytywny, dzisiaj byłamna usg, bylo widac pecherzyk ciazowy, takze mam nadzieje ze tym razem sie uda.
 
reklama
Czy Wieliczka czy Płaszów czy Piaski, zawsze na południe od Prądnika, mniej więcej 😁
No liczyliśmy że na stare piaski przeprowadzimy się już z dzidzia ale w 5 tc wszystko się skończyło. Wiec starania od początku. Mówiąc szczerze chce żeby już przyszla @ i żeby zacząć się starać.. 🐱
 
Oj, pewnie chodziło jej o to, ze masz objawy już od 1dpo , co raczej niemożliwe . Ale jeśli coś odczuwasz i sądzisz, ze jakieś słabsze czy mocniejsze kłucie może świadczyć o ciąży to pewnie że dziel się tym na forum :) od tego jest ten wątek, aby się wygadać, bo nie ukrywajmy na codzień ciężko z kimś pogadać o naszym problemie :)
Podzielam, mi to pomaga jak to czytam, bo wiem ze nie tylko ja czasem swiruje :D z resztą tak jak piszesz, gdzie jak nie tu.. W realu wzięli by nas za wariatki :D a przecież każda wie że te wszytskie bóle, klocia mogą ale nie muszą o niczym świadczyć ;) zwlasza 1 dpi 😂
 
Przykro mi, u mnie dzieciatko tez było zdrowe, po prostu zakazenie wywolalo przedwczesny poród. Ale ginekolog powiedziała ze po miesiącu moge się starać znowu bo ogólnie jestem zdrowa a w szpitalu dostalam antybiotyki i wszystko sie już zagoilo. Tydzien temu zrobilam test i wyszedl pozytywny, dzisiaj byłamna usg, bylo widac pecherzyk ciazowy, takze mam nadzieje ze tym razem sie uda.

Ciesze się, że masz jakieś dobre wiadomości. Gorąco trzymam kciuki, by było wszystko dobrze. Dużo zdrówka dla Was obojga i odpoczywaj ;)
 
Przykro mi, u mnie dzieciatko tez było zdrowe, po prostu zakazenie wywolalo przedwczesny poród. Ale ginekolog powiedziała ze po miesiącu moge się starać znowu bo ogólnie jestem zdrowa a w szpitalu dostalam antybiotyki i wszystko sie już zagoilo. Tydzien temu zrobilam test i wyszedl pozytywny, dzisiaj byłamna usg, bylo widac pecherzyk ciazowy, takze mam nadzieje ze tym razem sie uda.
Ja 28-29 będę testować, mam nadzieje ze się udało, bo byliśmy na urlopie w górach i miałam taka owulacje jak nigdy 😂 zmiana klimatu może coś dała 🙈
 
To ja Ci dosłodze :)
Kocham psy!!![emoji173][emoji173][emoji7] Ale słodziak ja nie mogę [emoji7][emoji7][emoji7]
20191214_143116.jpeg
 
No pogrzało was z tą ilością postów!!!! Kurde nie wiem co się dzieje 😳😱😱😱 zaglądam tu jaka chwilę tylko i ciągle kilka stron do nadrobienia 😂😂😂 my się wszyscy pochorowalismy... Mąż, córka i ja zostałam na polu walki choć pewnie i mnie dopadnie na sam koniec 🙄
 
@kasienka862, a jakiej długości miałaś cykle przed meta i jakie masz jak ja stosujesz?
@MamaTolka, ale czasem objawy na @ są objawami II kresek [emoji16]. Jak to mówią , poki nie ma @ szansa na dwie kreski jest.
@natalia1826, kciuki za ten górski klimat [emoji16][emoji16]


Przed meta?? Oj, roznie.. czasem co 2 mc czasem i dluzej.. sporadycznie bylo co mc.. ale do mety lekarka dolaczyla mi tez Duphaston aby cykle byly regularne.. ale teraz cos sie pomieszalo.. chyba organizm ma dosc dodatkowego progesteronu.. bede to ustalac z innym lekarzem w poniedzialek..
 
reklama
Do góry