reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@Verona26 Ty nam tu jutro z rana dwie krechy pokazuj!
I wszystkie testujące! 😘
Ja wczoraj śluz płodny... ale jakby w mniejszej ilości niż zawsze... 🤔 14 dc i seksicho z małżem było 🥰 zobaczymy co z tego będzie 🤔
A dzisiaj cały dzień w wyrze bo mnie grypsko rozkłada 😭
Trzymam kciukasy i ide spać 😘
 
Zrobimy wszystko co w naszej mocy :)
@Verona26 Ty nam tu jutro z rana dwie krechy pokazuj!
I wszystkie testujące! [emoji8]
Ja wczoraj śluz płodny... ale jakby w mniejszej ilości niż zawsze... [emoji848] 14 dc i seksicho z małżem było [emoji3059] zobaczymy co z tego będzie [emoji848]
A dzisiaj cały dzień w wyrze bo mnie grypsko rozkłada [emoji24]
Trzymam kciukasy i ide spać [emoji8]
 
Zobaczymy co jutro przyniesie [emoji4]
@Verona26 Ty nam tu jutro z rana dwie krechy pokazuj!
I wszystkie testujące! [emoji8]
Ja wczoraj śluz płodny... ale jakby w mniejszej ilości niż zawsze... [emoji848] 14 dc i seksicho z małżem było [emoji3059] zobaczymy co z tego będzie [emoji848]
A dzisiaj cały dzień w wyrze bo mnie grypsko rozkłada [emoji24]
Trzymam kciukasy i ide spać [emoji8]
 
No jak mnie glowa po kieliszku wina boli to nie wiem czy to bedzie sik prosty [emoji14] usmieje sie z kaca po lampce [emoji23]
@Rudaa94 prosze mi rano prosto sikać [emoji23][emoji23][emoji23]
Oj Wy moje kochane... dzięki Bogu jesteście i z Wami raźniej przez to przejść........
Ja dzisiaj lampeczka wytrawnego za nas pije [emoji8][emoji8][emoji8] niech nam się kurna wreszcie powiedzie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry