reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja zaliczyłam wpadkę nawet nie odstawiając... Pochorowałam się i trochę wymiotowałam. Było to kilka godzin po przyjęciu pigułki, więc myslałam, że się wchłonęła. Jednak nie ;) i wystarczyło :) To było osiem lat temu, a teraz już prawie rok i nic. W niedzielę zatestuje i się okaże co dalej.
Trzymam kciuki bardzo mocno ❤❤❤❤
 
reklama
u mnie nie ma opcji monitorowania owu na NFZ. Zastanawiam się jak to jest prywatnie czy co dwa dni płaci sie jak za wizytę😱 Bo mój gin bierze 150,00 zł
Ja właśnie zastanawiam się nad tym samym [emoji848]

Ja znalazłam dzisiaj ginekologa gdzie normalna wizyta kosztuje 200 zł a każda następna monitorintu 100 zł.

Ja mialam dlugie cykle , smialo mozesz isc juz teraz :) tez poszlam w 3 cyklu w 19dc choc juz wczesniej bralam ovarin
I w 19 dc ocenił lekarz że nie masz owulacji i dostałaś leki?

Kurde bóle się cokolwiek brać by w razie czego nie zaszkodzić. Ale serio i już mnie męczą te skorcze. Czuje jakbym za chwilę mi miało "poleciec". 3 syfy mi wylazly, jak przed @. kurde A może nie pękł pęcherzyk i będę miałam krótki cykl i na dniach dostanę @. Coś nie tak ze mną.
Kobieto wyluzuj bo znowu świrujesz, zanim zarodek się zagnieździ to trochę minie a nospe można brać w ciąży nawet gdybyś zaszła. Kobiety palą i piją do pozytywnego testu i dzieci zdrowe, bez przesady.
 
Hej widziałam że któraś z dziewczyn pytała się o usuwanie torbieli ja miałam usowany byłam wtedy w 8 tygodniu ciazy usunęli mi torbiel wraz z jajnikiem i jajowodem ciążę donsiłam a 4 lata później jak zdecydowałem się na 2 dziecko to po odstawieniu tabletek anty zaszlam w ciążę w 2 cyklu i to z jednym jajnikiem tak że powiedzenia wszystkim😀😀😀
 
Spoko spoko, jeszcze nie swiruje [emoji16] nie będę brała tabletek jakoś wytrzymam [emoji4] Ja nie wiąże tych boli z ciąża bo dopiero 5dpo, więc wiadomo że nawet implantacji jeszcze nie było [emoji4]
Ja znalazłam dzisiaj ginekologa gdzie normalna wizyta kosztuje 200 zł a każda następna monitorintu 100 zł.


I w 19 dc ocenił lekarz że nie masz owulacji i dostałaś leki?


Kobieto wyluzuj bo znowu świrujesz, zanim zarodek się zagnieździ to trochę minie a nospe można brać w ciąży nawet gdybyś zaszła. Kobiety palą i piją do pozytywnego testu i dzieci zdrowe, bez przesady.
 
Ja znalazłam dzisiaj ginekologa gdzie normalna wizyta kosztuje 200 zł a każda następna monitorintu 100 zł.


I w 19 dc ocenił lekarz że nie masz owulacji i dostałaś leki?


Kobieto wyluzuj bo znowu świrujesz, zanim zarodek się zagnieździ to trochę minie a nospe można brać w ciąży nawet gdybyś zaszła. Kobiety palą i piją do pozytywnego testu i dzieci zdrowe, bez przesady.
Tak od razu nie stwierdzi ze nie ma sie owulacji. Ja robilam testy owu, badalam szyjke i samoobserwacja wiec on potwierdzil moje przypuszczenia, w tamty cyklu tez nie bylo owu. Lekow na owulacje nIe dal. Ovarin czy inofem to leki bez recepty, regulujace uklad hormonalny, wspomagajace owulacje, mi pomogly, a duphaston jest na uregulowanie cykli. Mialam przyjsc po 3 miesiacach, sprawdzajac testami owulacyjnymi i biorac to co biore, ale udalo sie zajsc w tym.czasie a owu byla juz w 8dc
 
Podczytuje was wszystkie od września. Teraz zaczynam się troszkę udzielać. I chce wam powiedzieć, że to tak dużo daje takie czytanie czy dzielenie się tym wszystkim z wami. Nikt z otoczenia chyba tak dobrze nie zrozumie drugiej kobiety jak ta, która przeżywa to samo. Dzisiaj rano miałam cień cienia na teście. Jutro próbuje znów testować. Powinna jutro wystąpić miesiączka jednak nic na nią nie zapowiada. Jedyne co mi doskwiera to okropny rwacy ból piersi. I żyły widoczne jak nigdy dotąd.
Przyszłam z pracy i nadrabiam cały dzień [emoji4]
 
Życzę Ci jutro pozytywnego testu z wyraznymi krechami [emoji173] I to co napisałaś to prawda że nikt Cię nie zrozumie tak jak inna kobieta która się stara! [emoji4]
Podczytuje was wszystkie od września. Teraz zaczynam się troszkę udzielać. I chce wam powiedzieć, że to tak dużo daje takie czytanie czy dzielenie się tym wszystkim z wami. Nikt z otoczenia chyba tak dobrze nie zrozumie drugiej kobiety jak ta, która przeżywa to samo. Dzisiaj rano miałam cień cienia na teście. Jutro próbuje znów testować. Powinna jutro wystąpić miesiączka jednak nic na nią nie zapowiada. Jedyne co mi doskwiera to okropny rwacy ból piersi. I żyły widoczne jak nigdy dotąd.
Przyszłam z pracy i nadrabiam cały dzień [emoji4]
 
Chałka boli podobnie jak na @ Ale dzisiaj dopiero 20 dc A owu była 14-15 dc więc niemożliwe
Ja mam identycznie w tym cyklu pierw na początku 7/8 dc bóle jajnika i podbrzusza a do tego kila kropelek krwi i uznałam że to może owulacja wczesna, później kilka dni spokój i znowu się zaczęło i trwa do dzisiaj, kilka razy dziennie jak bym miała okres dostać, dzisiaj 25 dc i ciągle kilka razy dziennie pobolewa
 
A skąd jesteś?
Ja znalazłam dzisiaj ginekologa gdzie normalna wizyta kosztuje 200 zł a każda następna monitorintu 100 zł.


I w 19 dc ocenił lekarz że nie masz owulacji i dostałaś leki?


Kobieto wyluzuj bo znowu świrujesz, zanim zarodek się zagnieździ to trochę minie a nospe można brać w ciąży nawet gdybyś zaszła. Kobiety palą i piją do pozytywnego testu i dzieci zdrowe, bez przesady.
 
reklama
U mnie się zaczęło dziś od prawego jajnika A teraz już boli całe podbrzusze [emoji57] Na objawy to za wcześnie więc dziwi mnie to...
Ja mam identycznie w tym cyklu pierw na początku 7/8 dc bóle jajnika i podbrzusza a do tego kila kropelek krwi i uznałam że to może owulacja wczesna, później kilka dni spokój i znowu się zaczęło i trwa do dzisiaj, kilka razy dziennie jak bym miała okres dostać, dzisiaj 25 dc i ciągle kilka razy dziennie pobolewa
 
Do góry