reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Co do nospy, to też nie ma co przesadzać z braniem - różnie się o niej mówi, jak chodzi o ewentualne konsekwencje. Najlepiej pytać lekarza.
 
Kurde bóle się cokolwiek brać by w razie czego nie zaszkodzić. Ale serio i już mnie męczą te skorcze. Czuje jakbym za chwilę mi miało "poleciec". 3 syfy mi wylazly, jak przed @. kurde A może nie pękł pęcherzyk i będę miałam krótki cykl i na dniach dostanę @. Coś nie tak ze mną.
Nospe można brać w ciąży. Przynajmniej mi jak byłam w ciąży lekarz mówił, że jak mnie brzuch boli i mam skurczowe bóle to mogę brać.
 
Mnie przez cały ten cykl ciągle coś boli, raz jeden jajnik, raz drugi, później całe podbrzusze. Też nie wiem od czego to:(
18 dc myślałam że dostanę okres zaraz ale nic nie przyszło.
Mam nadzieję, że Ci przejdzie! 😘
Dobrze pamiętam że jesteś po antykoncepcji?
Ja w pierwszym cyklu miałam ból w podbrzuszu przez 10 dni, straszny ból sutków i pleców też, w kolejnym wszystko minęło :)
 
Cholera wie jak te cykle traktować. Wszystko wygląda jak na okres. Normalnie się czuje jakby gdzieś 28 dc był. Nigdy takich boli nie miałam w 20dc. Trochę zaczęłam się martwić [emoji57]
U mnie niby też nie czas na okres (jeszcze tydzień został mniej więcej) ale te plamienia mi nie mijają więc nie wiem czy się nie rozkręca tyle tylko, że jakoś powoli..
 
Dobrze pamiętam że jesteś po antykoncepcji?
Ja w pierwszym cyklu miałam ból w podbrzuszu przez 10 dni, straszny ból sutków i pleców też, w kolejnym wszystko minęło :)
Dokładnie, pierwszy cykl.
Bolały mnie już plecy, rwało mnie w piersiach, sutki nie bolały ale jajniki tak.
Tabletki anty brałam jedyne 2 miesiące więc to nie jest długo, ale jednak.
 
reklama
Siostra mojej mamy zaliczyła wpadkę po odstawieniu antykoncepcji, był stosunek przerywany i ma 2 letnie dziecko właśnie.
Ja odstawiłam i nie sądzę żeby mi.sie udało w 1 cyklu, do @ 6 dni.
Ja zaliczyłam wpadkę nawet nie odstawiając... Pochorowałam się i trochę wymiotowałam. Było to kilka godzin po przyjęciu pigułki, więc myslałam, że się wchłonęła. Jednak nie ;) i wystarczyło :) To było osiem lat temu, a teraz już prawie rok i nic. W niedzielę zatestuje i się okaże co dalej.
 
Do góry