reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

mialas juz kiedys opryszczke? opryszczka w ciazy jest niebezpieczna ale tylko wtedy gdy dochodzi do zakazenia jej wirusem po raz pierwszy. jesli wywalalo Ci na buzie zimno juz wczesniej to spij spokojnie :)

Miałam. Od lat borykam się z tym dziadostwem przy spadkach odporności [emoji846]
Dziękuje za uspokojenie [emoji846]
 
reklama
Miałam. Od lat borykam się z tym dziadostwem przy spadkach odporności [emoji846]
Dziękuje za uspokojenie [emoji846]
to spokojna glowa kochana. nie musisz sie martwic :) i niestety z wirusem opryszczki jest tak, ze raz zarazony organizm juz zawsze nosi go w sobie, wiec do konca zycia bedziemy sie meczyc zzimnem wyskakujacym na buzi
 
Identycznie dziś zrobiłam [emoji28]
Tak lubiłam ta aplikacje Mój kalendarzyk Ale dodałam dzisiaj też owu pozytywny i owu pokazuje dziś. Później dodałam też pozytywny już chciałam sprawdzić czy się przesunie to pokazuje mi 2 owulacje hahaha [emoji23][emoji23] Dobre!
 
reklama
O wow! Nawet sobie można wybrać co się planuje [emoji23][emoji23] szkoda tylko, że nie zawsze tak to działa prosto [emoji6] a chciałabym druga dziewczynkę oj chciałabym...
Ja zawsze jak patrzę na ten t time kalendarz to się irytuje.. wiadomo, że celuje w owu z mężem. I jak ten kalendarzyk do mnie krzyczy że jak się chce dziewczynkę to nie można w owu to chce mi się krzyczeć. Bo to bardzo utrudniona sprawa zachodzić 4 dni przed owu w ciążę [emoji6] nawet próbowałam że dwa cykle ale odpuściłam. Mam synka więc marzy mi się córa.
 
Do góry