reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No to ja tak samo rano pełno białego śluzu, ale piersi akurat mnie nie bolą, ale ostatnio chyba bolały jak rosły jak miałam 11/12 lat 😂
 
ja korzystalam z wielu rodzajow testow owulacyjnych, paskowych i plytkowych i zawsze w instrukcji bylo napisane aby wykonac test najlepiej z pierwszego porannego moczu. dzieje sie tak dlatego, ze po kilku godzinach spania, gdy nasze cialo jest w odpoczynku i nie spozywamy zadnych plynow, stezenie hormonu lh jest najwieksze. w ciagu dnia ja np wypijam 4litry wiec mocz jest rozrzedzony do takiego stopnia, ze wykonujac test rano mialam piekna kreske rownie ciemna jak testowa a wieczorem byly coraz jasniejsze. podobnie jest z testami ciazowymi wykonywanymi w okresie gdy powinnysmy dostac miesiaczke lub kilka dni przed, zawsze zalecaja z rana, bo stezenie tego hormonu poki nie jest zbyt wysokie, w dzien mimo ze juz nie spadnie, to jednak zostaje rozrzedzone przez plyny, ktore spozywamy.
Dzięki za wyjaśnienie! 😃
 
[QUOTE="Wesoła_Aga,

A dziś nadal bez okresu. 24 dzien cyklu teoretycznie termin @. Ale mało minęło od owulki to czekam.
[/QUOTE]
Też mam 24dc a cykle ostatnio 25 dniowe i zastanawiam się, czy jutro zrobić test. Kiedy miałaś owulację? U mnie owu chyba 4.01
 
Nie chce sobie wyobrażać co czulyscie/czujecie. Ja straciłam dzieciątko w 8tc, tak na prawdę nawet nie wiem czy to nie było puste jajo płodowe, dla mnie to nie ważne, a i tak ból był prze ogromny, nadal jest.. Mam dni że bez powodu zaczynam myślec i ryczeć. Nie wyobrażam sobie nawet co zwy czulyscie, kiedy już dzieciątko widzislyscie, skyszalyscie jego serce, to jest straszne [emoji25] Może Bóg sprowadza na nas takie straszne rzeczy po to żebyśmy były w przyszłości lepszymi matkami? Trudno to wyjaśnić...
Miałam podobnie tylko ja straciłam w 19 tygodniu ciążę poronienie było samoistnie miałam bakterię toxoplazmoze (czy jakoś tak ) to miało być też nasze pierwsze dziecko był to syn i my żeśmy pochowalił syna mnie poinformowano o takiej możliwości a teraz mija już 9 miesiecy starania i jakoś sie nie udaje [emoji22]
 
Dziewczyny słuchajcie jak to jest z tym wiesiołkiem? To prawda, że wspomaga płodność? Któraś z was to stosowała?
 
reklama
Do góry