reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To może właśnie spróbuj zjeść wieczorami?
Może masz za dużą przerwę między posiłkiem wieczorem a pomiarem cukru rano. Musisz potestować :)
Tak o cukier i na czczo. Ja biorę Glucophage Xr 1000 wieczorem. Ograniczam się z jedzeniem, staram się jest w miarę o tych samych porach, wieczorami staram sie nie jeść...
 
Ostatnio na fb na grupie ktoś pisał że stosunek lh do fsh do 0.66 to niedomoga przysadki czy coś takiego. Niewydolność o. Prawidłowo powinien być w okolicach 1.
Wypatrzył był bo pytałam swojego gin 4.06 i pow że nie mam nawet jednego pęcherzyka na jajniku że są "czyste" a stosunek lh do fsh wyszedł mi 0.64 a AMH 1.94
 
Ostatnio na fb na grupie ktoś pisał że stosunek lh do fsh do 0.66 to niedomoga przysadki czy coś takiego. Niewydolność o. Prawidłowo powinien być w okolicach 1.
Tak wiem dlatego powtarzałam wyniki hormonalne w klinice i wyniki poznam w środę na wizycie. Zobaczymy czy coś się zmieniło czy pogorszyło czy jest tak jak było. Ale za każdym razem co miałam robione usg przez pochwowe czy w Pl czy tutaj w DE to jajniki mam "czyste"
 
Dziewczynki może wiecie kiedy lekarz może „coś” dostrzec na usg? Przy jakiej becie bądź w którym tygodniu?
musze w przyszłym tygodniu sprawdzic czy prawidłowo przyrasta hcg i już się boje 😳😳😳
Chociaż krecha na dzisiejszym teście była konkret 😎
 
Dziewczynki może wiecie kiedy lekarz może „coś” dostrzec na usg? Przy jakiej becie bądź w którym tygodniu?
musze w przyszłym tygodniu sprawdzic czy prawidłowo przyrasta hcg i już się boje [emoji15][emoji15][emoji15]
Chociaż krecha na dzisiejszym teście była konkret [emoji41]
Ja miałam 4+6 pęcherzyk ciążowy 4mm ale nie mam w DE możliwości sprawdzania bety ale coś mi mówi w głowie ze 1000-1500
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa , staramy się z mężem o drugie dziecko , nasza pierwsza księżniczka niebawem skończy 6 lat . Pierwsza ciąże poroniłam , druga była zagrożona i praktycznie cała ciąże musiałam leżeć , ale udało się urodzić zdrowa dziewczynkę . Wczoraj zrobiłam test ciążowy ( niestety 4-5 dni przed okresem , i na domiar złego z wieczornego moczu , chyba już dłużej nie umiałam wytrzymać ) coś widać czy tylko mi się wydaje ?🤪
 

Załączniki

  • E1BC8738-2CFA-450F-8CD2-A3B10CD2E6BB.jpeg
    E1BC8738-2CFA-450F-8CD2-A3B10CD2E6BB.jpeg
    320,2 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Nie mam pojęcia jak podnieść, a czy przeszkadza z tego co wiem to tak, właśnie niewydolność przysadki powoduje brak owulacji i różne inne problemy z hormonami.
@aga.i.nieszka a nie wiesz jak można podnieść te hormony żeby ten stosunek lh do fsh był wyższy tak jak mówisz około 1? Na to są jakieś leki czy jak? To w czymś przeszkadza?
 
Do góry