reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No coś Ty, nie myśl o tym, bądź pozytywnie nastawiona.
Ja się boję właśnie, że jak już będzie beta powyżej 5 to, że będę właśnie sobie wkręcać, że a to nie rośnie za sobie później, że pęcherzyk za mały albo coś tam jeszcze. Cykl na stresie, ciąża na stresie.. Wszyscy w okół zachodzą kiedy chcą, przechodzą wszystko książkowo. A ja mam wrażenie, że u mnie będzie wszytko nie tak. A stres to nie jest dobry kompan w ciąży i w ogóle życiu.
Teraz tylko czekać do kolejnej wizyty, na której już może usłyszysz ❤❤❤
Wiem jakie to uczucie kochana .
Dziewczyny gdzieś na forum wyczytałam jakiś czas temu że warto brać acc na śluz i że pomaga zajsc w ciążę . Poczytajcie sobie w Internecie nie wiem czy to bzdura Ale może warto spróbować.
 
No coś Ty, nie myśl o tym, bądź pozytywnie nastawiona.
Ja się boję właśnie, że jak już będzie beta powyżej 5 to, że będę właśnie sobie wkręcać, że a to nie rośnie za sobie później, że pęcherzyk za mały albo coś tam jeszcze. Cykl na stresie, ciąża na stresie.. Wszyscy w okół zachodzą kiedy chcą, przechodzą wszystko książkowo. A ja mam wrażenie, że u mnie będzie wszytko nie tak. A stres to nie jest dobry kompan w ciąży i w ogóle życiu.
Teraz tylko czekać do kolejnej wizyty, na której już może usłyszysz [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
A później czy rośnie, czy się rozwija, dlaczego nie kopie jeszcze, dlaczego mam taki mały brzuch [emoji1787]
 
Wiem jakie to uczucie kochana .
Dziewczyny gdzieś na forum wyczytałam jakiś czas temu że warto brać acc na śluz i że pomaga zajsc w ciążę . Poczytajcie sobie w Internecie nie wiem czy to bzdura Ale może
warto spróbować.

Na szybko wpisałam w neta i faktycznie coś wyskoczyło ogólnie podobno syropy na kaszel wspomagają śluz 🤔 ja po poronieniu a potem jeszcze antybiotyku i probiotyku dopochwowym to taka suchota 🙉
 
reklama
Na szybko wpisałam w neta i faktycznie coś wyskoczyło ogólnie podobno syropy na kaszel wspomagają śluz [emoji848] ja po poronieniu a potem jeszcze antybiotyku i probiotyku dopochwowym to taka suchota [emoji86]
Haha, może to i prawda my z mężem byliśmy chorzy i braliśmy syrop na kaszel [emoji1787] akurat w tym cyklu się udało [emoji1787]
Ja zawsze mówię że to ten syrop [emoji2960]
I owulacje wtedy czułam a nigdy się to nie zdarzało.
 
Do góry