reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Myślałam, że z racji spadającego progresteronu chodzi Ci o luteinę bądź duphaston ja specjalista nie jestem, ale myślę że w aptece jakbyś powiedziała jaka jest sytuacja, ze jesteś po przejściach i na IP odmówili pomocy to może by się farmaceutka zlitowała i pomogła.
Chyba też mgr farm może sam wystawić receptę w wyjątkowych przypadkach
 
reklama
Dziewczynki moje kochane ostatnie pytanie dotyczące progesteronu, bo już rzygam nim, a głową się zastanawia. Czyli teoretycznie teraz przed okresem powinien spadać prawda? Jak to wygląda? 😊😊

W ogóle już nie mogę się doczekać urlopu, może polecicie jakieś fajne miejsca na wypoczynek typu domek nad jakimś czystym jeziorkiem?
Tak, przed @ gwałtownie spada co wywołuje @.
 
Hej wróciłam od lekarza . W macicy jest pecherzyk Ale bardzo maleńki 4,5 mm . Dostałam progesteron cyclogest 400mg . Zapłaciłem za 15 globulek 70 zł ile kosztuje luteina ?

Myślicie Że ten pecherzyk nie jest za mały? Lekarz powiedział że jest tak mały że nie jest W stanie ocenić czy jest wszytsko ok
Kiedy następna wizyta?
 
Cześć, Mam kolejny wynik bety i proga, dla przypomnienia:
Wynik 1 (29.06): hcg 313 i prog 19,90
Wynik 2 (po48h,1.07); hcg 762 i prog 23
Wiec chyba jest ok :) więcej nie robie pierdziele za duży stres :p zresztą w pt idę do gino to teoretycznie do tego czasu powinno być ponad 1000 wiec może będzie widać pęcherzyk, czy źle mi się wydaje?
Edit prog z 1.07 wynosi 29 wiec w sumie jeszcze lepiej
 
Dziewczyny a słyszałyscie o czymś takim, że podobno późna owulacja jest "gorsza", niż wcześniejsza? Po głowie tłucze mi się jakiś komentarz, że którejś dziewczynie gin powiedział, że to jajeczko jest wtedy stare 😐 coś w tym może być, czy oszukaństwo jakieś?
Bzdura. Pierwsze słyszę. Cykl zawsze może się wydłużyć. Organizm to nie komputer :)
 
Hej wróciłam od lekarza . W macicy jest pecherzyk Ale bardzo maleńki 4,5 mm . Dostałam progesteron cyclogest 400mg . Zapłaciłem za 15 globulek 70 zł ile kosztuje luteina ?

Myślicie Że ten pecherzyk nie jest za mały? Lekarz powiedział że jest tak mały że nie jest W stanie ocenić czy jest wszytsko ok
A jaki tydzień ciąży Ci wychodzi wg OM?

Ja brałam duphaston i płaciłam za 10 dni (2x1) 26 zł.
 
Edit:
Właśnie wróciłam od gina i standardowo sto pytań 🤪
Dziewczyny jak to jest z miesiączka podczas brania duphastonu?
Lekarz kazał brać duphaston do 30 dc (wtedy tez mam u niego wizyte) bo podejrzewa ze może być ciaza
A co jeśli ciąży nie będzie, a ja będę brać dupka? @ Przyjdzie i tak 27 dc czy wszystko mi się poprzesuwa? :/ ja jakoś nie czuje żeby cokolwiek mi się tam kluło w środku 🤪
Mimo brania duphastonu @ przyjdzie normalnie. Przeczytaj w ulotce :) To jest sposób leczenia w przypadku niedomogi lutealnej. Bierze się aż wystąpi @.
 
My w sumie dopiero co zaczęliśmy się starać, 2 cykle za nami, ale mam nadzieje że się uda jakoś w miarę szybko 🤪 w tym cyklu wrzucam w swoją dietę ananasa! 🍍🍍🍍 zobaczymy czy faktycznie potrafi zdziałać cuda 😂
Wy tak z tym ananasem, a ja ubzdurałam sobie ze nie lubię ananasa, bo za dziecka próbowałam i wiem że nie smakował mi, a ostatnio mój syn chciał żeby mu kupić ananasa i we dwoje go wciągnęliśmy🤦‍♀️
 
reklama
Do góry