reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Też sobie tak zakładałam a mam już 31 🤪 już nie zakładam nawet 35 .... Założył.sobie że zdążę do 40 🤣🤣😂
My w sumie dopiero co zaczęliśmy się starać, 2 cykle za nami, ale mam nadzieje że się uda jakoś w miarę szybko 🤪 w tym cyklu wrzucam w swoją dietę ananasa! 🍍🍍🍍 zobaczymy czy faktycznie potrafi zdziałać cuda 😂
 
reklama
A ja sobie zapisze tego sprzedawcę z testami owulacyjnymi:) nigdy nie uzywalam, w tym miesiącu spróbujemy jeszcze bez niczego, 14 lipca mam taką kontrolną wizytę u gina, to będzie mój 16dc, więc może akurat dojrzy owulację:D pare miesięcy temu jak byłam, to akurat tak trafiłam, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że już chcemy.
wczesniej jeszcze sobie myślałam, że płeć zaplanuje hahah
 
Ja też dostałam Dostinex . Dziś biorę tabletkę druga i za tydzień będę badać prolaktyne. Wg normy mam troszkę powyzej bo niecałe 25 ale owulacji nie mam i ginekolog sądzi że od tego. Jak wysoką macie prolaktyne ?
Dwa lata temu jak badałam prolaktynę też miałam trochę powyżej 25, gdzie norma lab do 20. Ale teraz jak chodzę do gina to mam potwierdzoną owulację
 
Dwa dni temu zrobiłam test o czułości 25 żeby sprawdzić czy jest zastrzyk i był negatywny. Jutro rano zrobię ten sam test i będę mieć odpowiedz [emoji6] choć szczerze wątpię ze się udało [emoji6]
W każdym bądź razie życzę aby było to to. Daj znać koniecznie co wyszło.
 
Kazał odstawić, tak samo endokrynolog powiedzial
Lekarzem nie jestem ale akurat nie trzeba być lekarzem aby wiedzieć że żadnych leków nie odstawia się tak "nagle" bo więcej to zaszkodzi niż zażywania leków. Z resztą znam kobiety które brały pod czas starań mete a w ciąży lekarz kazał odstawić i poroniły. Kolejny raz zaszły w ciążę i już mete brały i dzieci urodziły się zdrowe [emoji4]
 
reklama
Tyle ze wtedy robiłam czułość 25 a dziś robiłam pinka 10... kurcze człowiek stary i głupi [emoji2957] zamiast cierpliwie czekać to cały czas o tym myśle [emoji2957]
Ale na pinku 10 masz słaba kreskę więc jutro jak chcesz zrobić 25 to też może wyjść jeszcze negatywny. Powtórz inny ale o czułości 10 i zobaczysz czy kreska ciemnieje.
 
Do góry