reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A próbowałaś wiesiołka? Ja wprawdzie śluz miałam zawsze ale ostatnio to już ho ho ho, a jedyne co zmieniłam do wiesiołek.
No właśnie brałam wcześniej a w tym cyklu to nawet po 2 kapsułki aż do owu, zastanawiam się nad olejem, bo podobno jest lepszy od kapsułek, ale w sumie nie szukałam jeszcze informacji. Myślę, że to przejściowe bo to pierwszy taki cykl, bo nie pamiętam żebym kiedykolwiek tak miała, zawsze mam sluz owulacyjny, mąż to się nieraz śmieje, że się utopi, a teraz to tak ledwo co
 
reklama

Załączniki

  • 20200624_212144.jpg
    20200624_212144.jpg
    867,8 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny a tak w ogóle, które z Was starają się o pierwszą dzidzie? 😉
Ja 28 lat. Jedna strata w 8 tc rok temu, w którą zaszłam w pierszym cyklu i poronilam samoistnie.
Aktualnie 10 cykl starań badania hormonalne wszystko ok prócz niedoczynność tarczycy czasem mi skacze tsh.
Co cykl mówię sobie że odpuszczam ale jak zbliża się miesiączka to się nakrecam, ale jest już lepiej niż pierwsze miesiące po poronieniu.
 
No właśnie brałam wcześniej a w tym cyklu to nawet po 2 kapsułki aż do owu, zastanawiam się nad olejem, bo podobno jest lepszy od kapsułek, ale w sumie nie szukałam jeszcze informacji. Myślę, że to przejściowe bo to pierwszy taki cykl, bo nie pamiętam żebym kiedykolwiek tak miała, zawsze mam sluz owulacyjny, mąż to się nieraz śmieje, że się utopi, a teraz to tak ledwo co
A a opakowaniu napisana jaka dawka jest? Ja biorę 3 tabletki dziennie. Na opakowaniu napisane jest, że od jednej do dwóch trzy razy dziennie - na tych moich oczywiście 😀 może bierzesz za mało? Najlepsze efekty są po trzech miesiącach.
 
No właśnie brałam wcześniej a w tym cyklu to nawet po 2 kapsułki aż do owu, zastanawiam się nad olejem, bo podobno jest lepszy od kapsułek, ale w sumie nie szukałam jeszcze informacji. Myślę, że to przejściowe bo to pierwszy taki cykl, bo nie pamiętam żebym kiedykolwiek tak miała, zawsze mam sluz owulacyjny, mąż to się nieraz śmieje, że się utopi, a teraz to tak ledwo co
Ja brałam wiesiołka w poprzednim cylku i w tym i dopiero w tym cyklu zauważyłam różnice, może przez to ze z 2/3 dni przed owu zwiększyłam dawkę do 2 tabl a wcześniej tylko po 1 brałam
 
reklama
Do góry