reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja też osobiście jestem w wielkim szoku . Ten cykl brałam acard może to dzięki niemu . Dziękuję za dobre słowo i kciuki [emoji173]
Ja też zażywam acard od 2.06 obecnie mam 23dc i zastanawiam się ile będzie ten cykl trwał. Póki co testy owu negatywne więc nie liczę że okres będzie do 30dc max do 35dc.

Jaka dawkę bierzesz acardu? Ja 75mg dziennie wieczorem.
 
reklama
Polećcie proszę jakiś dobry żel intymny wspomagający zapłodnienie. Mam suchość pochwy, a na tych wszystkich durexach jest napisane, że zmniejszają ruchliwość plemników. Notabene, zanim zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną nie miałam najmniejszego problemu z suchością, wręcz przeciwnie, potem półtora roku stosowałam anty i zaczęła się sahara, a teraz mimo, że już ich nie biorę rok problem ciągle narasta, sucho jak pieprz. Boję się, że tą antykoncepcją sobie tylko zaszkodziłam hormonalnie.... Czy któraś z Was też ma taki problem? 😟
Spróbuj może wiesiołka brać do dnia owulacji, on może pomoc w takich sytuacjach i pytanie brzmi, czy pijesz wodę w ciągu dnia - jeżeli mało to tez ma ogromny wpływ.
 
Jaki piękny wysyp dwóch kreseczek ! Gratuluje wszystkim i trzymam kciuki żeby u każdej wszystko było ok :) ja mam póki co 26 dc i wstrzymuje się z testami do weekendu :)
 
Dziewczyny.. Kiedy zaczęła się owu? Porypane są te testy. Jak to jest z tym pierwszym pozytywem? Później moga być cały czas pozytywne? 🤔🤔🤔
 

Załączniki

  • IMG_20200624_054406.jpg
    IMG_20200624_054406.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Miałam w domu to chciałam wykorzystać, bo po co trzymać [emoji1787] też tak myślałam.. A teraz jak patrzę jakie ciemnoty wychodzą to nie wiem [emoji848][emoji848]
[emoji1787][emoji1787] Na to że teraz wychodzą ciemne krechy to ci nie odpowiem bo to nic nie znaczy. Mogłaś zostawić na kolejny cykl choć życzę Ci aby nie było kolejnego cyklu.
 
Do góry