reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

@Piernik98 z śluzem nie pomogę, ale czasem przy infekcji jest inny moze Ci sie cos pozmieniało. Dzwonisz jutro o wizyte?

@Mama.lwica gratulacje ❤️ spotkamy sie wszystkie na grudniowych. Ja 3.12 :)

@Wiktoria_22 trzymam kciuki caly czas :) masz testy owu tez? Sprawdz moze ciemnieja. Mi i piernikowi ciemniały na ciaze 😊

@rossig jak tam sytuacja? :)

@Kingaaaaa30 a spóźniał Ci sie juz tak? Moze malo czuly test..
 
reklama
Ustały mi plamienia... Nie no ja zwariuje !! 🤪 🤪 😡😡😰😰

Zamiast @ przyjść jak trzeba, grzecznie i o czasie to wredota się bawi w kotka i myszkę !
 
@Kingaaaaa30 a spóźniał Ci sie juz tak? Moze malo czuly test..
[/QUOTE]
Test 10, więc najczulszy, a biało aż razi ;) zdarzało się czasami, chociaż zazwyczaj regularne. Czekam na @ i nowy cykl ;)
 
@Piernik98 z śluzem nie pomogę, ale czasem przy infekcji jest inny moze Ci sie cos pozmieniało. Dzwonisz jutro o wizyte?

@Mama.lwica gratulacje ❤ spotkamy sie wszystkie na grudniowych. Ja 3.12 :)

@Wiktoria_22 trzymam kciuki caly czas :) masz testy owu tez? Sprawdz moze ciemnieja. Mi i piernikowi ciemniały na ciaze 😊

@rossig jak tam sytuacja? :)

@Kingaaaaa30 a spóźniał Ci sie juz tak? Moze malo czuly test..
Wlasnie nigdy takiego nie mialam mimo ze infekcje miewalam regularnie stąd moje pytanie :) jutro dzwonie do lekarza 😊
 
Jutro będzie paczka z apteki z testami owu i testem pink ciążowyn. Z tym głównym poczekam do środy. Boję się go zrobić jak nigdy [emoji848] więc może w pon spróbuję owu [emoji43]
@Piernik98 z śluzem nie pomogę, ale czasem przy infekcji jest inny moze Ci sie cos pozmieniało. Dzwonisz jutro o wizyte?

@Mama.lwica gratulacje [emoji3590] spotkamy sie wszystkie na grudniowych. Ja 3.12 :)

@Wiktoria_22 trzymam kciuki caly czas :) masz testy owu tez? Sprawdz moze ciemnieja. Mi i piernikowi ciemniały na ciaze [emoji4]

@rossig jak tam sytuacja? :)

@Kingaaaaa30 a spóźniał Ci sie juz tak? Moze malo czuly test..
 
Witam wszystkie :) jestem nowa, w 2018 przeszłam raka szyjki macicy z chemioterapią i usunieciem szyjki, od sierpnia zeszzłego roku zaczeliśmy się starać o dziecko, niestety narazie bezskutecznie, chętnie dowiem się jak radzą sobie inne dziewczyny i oczywiście trzymam za wszystkie kciuki :) (obecnie 21dc w cyklach 27dniowych)
Hej. Będę trzymała mocno kciuki za Wasze starania 😉
Cześć.
Staram się z mężem od 3 lat o dziecko. Jesteśmy już po 1 zabiegu inseminacji. Wczoraj (5 dni po inseminacji) zrobiłam test wyszły dwie kreski z tym ze druga była bardzo blada. Nie wierzyłam ze mogło nam się w końcu udać ! Dla pewności powtórzyłam test wieczorem i taka sama sytuacja z tym ze kreska druga była już bardziej wyraźna. Zaczęłam o tym czytać, zdania są podzielone inni mówią że to błędny wynik inni ze ciąża. Dla pewności powtórzyłam dzisiaj test na pierwszym wyszła taka sama sytuacja jak wyżej dwie kreski jedna blada a na drugim wyszła tylko jedna kreska.
Nie wiem co o tym myśleć. 3 testy „pozytywne” jeden negatywny...
Dodam ze przed inseminacja „staraliśmy” się o dziecko mimo wszystko.
Witaj. Oby to były dobre wieści 😉
A może być tak, że brałaś jakieś leki, które zaburzają wynik testu parę dni po zabiegu czy lekarz nic nie mówił?
 
reklama
Do góry